Justin Sun pożałuje, że przejął Steemit? Krypto społeczności tak łatwo nie przechytrzysz

Czy Justin Sun z fundacji TRON może wkrótce żałować swojego posunięcia jakim było przejęcie Steemit? Członkowie społeczności planują obecnie hard fork w celu stworzenia nowego łańcucha bloków, który będzie poza kontrolą Justina. Czy tak się kończy kupowanie krypto społeczności?

Uruchomienie Blockchain Hive

Niedługo zostanie wprowadzony na rynek blockchain nazwany HIVE. Będzie utworzony poprzez implementację hard forku istniejącego kodu Steem. Aktualizacja odbędzie się w piątek, 20 marca, o godzinie 10.00 EST, zgodnie z ogłoszeniem na platformie aplikacyjnej Steem, Steempeak.

Blockchain Hive zostanie rozwidlony ze Steema, ale będzie w pełni zdecentralizowany, działając niezależnie od sieci Steem.„Chociaż łańcuch Hive będzie rozwidleniem kodu Steema, intencją jest wzięcie odpowiedzialności za zbudowanie czegoś jeszcze lepszego. Pierwsze uruchomienie Hive będzie bezpośrednią kopią istniejącego blockchaina z kilkoma małymi ulepszeniami, co pozwoli nam wrócić do dyskusji społeczności na temat kierunku przyszłego rozwoju, potrzebnych zmian i najbardziej pożądanych funkcji na poziomie łańcucha ”- treść komunikatu.

Gdy nowy blockchain zostanie uruchomiony, istniejące konta Steem automatycznie pojawią się w sieci Hive. Oznacza to, że użytkownicy Steem będą mieli dwa konta – bieżące jedno w sieci Steem i nowe w Hive, a istniejące treści i informacje pozostaną niezmienione.

Zgodnie z ogłoszeniem historia obu kont będzie taka sama, ale przyszłe treści i transakcje nie będą takie same na dwóch kontach po snapshocie. Innymi słowy, oba konta będą działać niezależnie od siebie – wszelkie działania podejmowane przez użytkowników na Steem nie będą odzwierciedlać ich konta Hive i odwrotnie.Kupowanie społeczności

Steemit to wiodący dApp w mediach społecznościowych Steema, a od momentu jego powstania stał się największą na świecie zdecentralizowaną platformą mediów społecznościowych opartą na blockchainie. Wszystko wskazywało na powodzeniu projektu , dopóki Justin Sun nie nabył Steemita w zeszłym miesiącu. Doprowadziło to do wielu gorących sporów wśród społeczności kryptowalut.

Kilku zwolenników kryptografii, w tym słynny potentat oprogramowania antywirusowego, John McAfee, podzieliło się swoimi opiniami na ten temat, komentując, że Justin Sun zapomniał, że Steem jest społecznością i społeczności nie można kupić.

Wcześniej w tym tygodniu Blocktrades, wiodący weryfikator Steema, wyjaśnił, w jaki sposób Steamit stracił prawie całą swoją wartość od ostatniego przejęcia.

„Moim zdaniem Steemit Inc ma teraz prawie zerową wartość. Kiedy Justin ją nabył, Steemit miał absolutnie pewną silną wartość w postaci własności intelektualnej, brandingu oraz doświadczonych deweloperów blockchain i frontendów. Ale teraz wszystkich programistów, których pozyskał, już nie ma (wszyscy zrezygnowali) ”- powiedział.Airdrop HIVE dla posiadaczy STEEM? WazirX wesprze hard fork

Jeśli trzymasz swoje STEEM na WazirX to dobrze, ponieważ WazirX w pełni obsługuje nadchodzący hard fork STEEM i rozdzieli nowe tokeny HIVE do posiadaczy STEEM.

Uruchomienie blockchaina Hive rozpocznie się o 19:30 IST w piątek, 20 marca .

1 STEEM = 1 HIVE. Więcej informacji o otrzymaniu Hive znajdziesz po tym linkiem.

Wybrane dla Ciebie:

 Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Zostaw komentarz

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.