Justin Sun: nadchodzą nowości w TRON i BitTorrent

Justin Sun, dyrektor generalny TRON Fundation lubi robić szum na rynku, a zwłaszcza jeśli chodzi o TRX i BTT. Ostatnimi czasy jest „mistrzem” jeśli chodzi o umiejętności marketingowe.
 
Wczoraj na twitterze ogłosił, że „coś ogromnego i niesamowitego” dzieje się zarówno z TRON’em jak i BitTorrentem oraz, że planuje udostępnić więcej informacji po 1 czerwca.
 
Obecnie wydaje się, że nikt nie ma pojęcia o co może chodzić Justinowi. „70% szans na powodzenie”… Czy to znaczy, że tron prowadzi negocjacje z kolejną liczącą się na rynku firmą?
https://twitter.com/justinsuntron/status/1132548016739475456
Inwestorzy zareagowali natychmiastowo co poskutkowało wzrostem obydwu kryptowalut o 15% w ciągu ostatnich 24 godzin.
 
Popieracie taką formę promocji? Czy może jednak lepiej by CEO tak poważnego projektu zachował umiar i oszczędził nam pompowania cen? Zapraszamy do dyskusji na naszych social mediach lub w sekcji komentarzy poniżej.

Następnego dnia

Kolejnego dnia założyciel Tron, Justin Sun, ogłosił, że system plików BitTorrent(BTFS) zostanie uruchomiony 30 maja. Społeczność Tron i BitTorrent wykazuje ekscytację. Do uruchomienia zostało 3 dni.

Według założyciela Tron, BTFS będzie największą siecią pamięci masowej P2P z blisko 100 milionami węzłów użytkowników BitTorrenta, ponad 1000 węzłów pełnych TRON, 27 węzłów SR i globalnych węzłów TronGrid.

Czy to już ten news o którym miał zamiar nas poinformować? Nie, twit nawiązujący do TRON i BTT ma być dopiero w pełni rozwinięty 1 czerwca.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.