Kupno kryptowaluty za pomocą karty bankowej

Z racji tego iż, dbamy o jakość dostarczanych treści naszym czytelnikom, uprzejmie informujemy, że poniższa treść jest komunikatem prasowym, która została podesłana przez firmę zewnętrzną.

Celem zespołu tworzącego finansowy blockchain ekosystemu J2TX jest zapewnienie klientom szerokiej gamy narzędzi i specjalnych warunków do pracy na rynku inwestycyjnym. Z przyjemnością przedstawiamy ostateczną wersję jednej z podstawowych usług – „Zakup kryptowalut”.

„Handlujcie i zarabiajcie przy użyciu kryptowalut. Serwis zostawcie nam” – J2TX

Teraz już możesz kupić kryptowalutę Ethereum (ETH) za dolary amerykańskie na stronie j2tx.com płacąc kartą debetową lub kredytową Visa / MasterCard na całym świecie. W najbliższej przyszłości zostanie również dodana możliwość zakupu Bitcoina.

Zespół j2tx postarał się, aby proces zakupu był dla Ciebie jak najbardziej bezpieczny i szybki.

Aby dokonać zakupu, musisz wykonać kilka prostych kroków: wskazać swój publiczny adres portfela, zarejestrować się przy użyciu emaila, przejść szybką weryfikację (nie zajmuje to więcej niż kilka minut!) używając jednego z 3 rodzajów dokumentów i wprowadzić dane karty bankowej. Gotowe! Kryptowaluta jest już na Twoim portfelu.

W celu weryfikacji Twoich danych osobowych j2tx korzysta z usług jednego z najbardziej wiarygodnych partnerów na rynku – SUM&SUBSTANCE, więc bądź spokojny.

Jesteś gotów by zacząć inwestować ETH w amerykańskie akcje i kryptowaluty za pomocą naszej aplikacji J2TX? Życzymy samych pozytywnych emocji z inwestycji i handlu!

Zespół J2TX

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.