Grayscale „zachęca” inwestorów do przejścia na kryptowaluty

Firma Grayscale, zarządzająca kryptowalutowymi aktywami rozpoczęła krajową kampanię reklamową, wzywając inwestorów do przejścia na waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH) za pośrednictwem jej oferty.

30-sekundowa reklama pokazuje, jak pieniądz ewoluował przez tysiące lat. Od muszli i metali do pieniądza fiducjarnego, a teraz „przyszedł czas na walutę cyfrową”. Warto zauważyć, że reklama w ogóle nie wspomina o Bitcoinie, tak jak poprzednia kampania „DropGold”. Rzecznik Grayscale powiedział, że nowa reklama „koncentruje się na walutach cyfrowych, marce Grayscale i jej produktów – a nie tylko jednej walucie cyfrowej, takiej jak Bitcoin”.

Reklama została po raz pierwszy wyemitowana w CNBC, a następne będą MSNBC, FOX i FOX Business – twierdzi założyciel i dyrektor generalny Grayscale: Barry Silbert.

Grayscale dostarcza kryptowalutowe produkty inwestycyjne, w tym Trusty Bitcoin i Ethereum, które pomagają inwestorom w ekspozycji na te aktywa bez ich bezpośredniego kupowania lub przechowywania. W zeszłym miesiącu firma Grayscale odnotowała rekordowe wpływy na 905,8 mln USD. Grayscale zarządza teraz łącznymi aktywami o wartości 5,6 miliarda USD.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.