Giełda KuCoin uruchomi KuMEX, platformę transakcyjną z dźwignią do 20x

Giełda KuCoin ogłosiła uruchomienie swojej nadchodzącej platformy KuMEX na której będziemy mogli handlować instrumentami pochodnymi opartymi na kryptowalutach, a dokładnie kontraktach. Całkiem niedawno giełda Binance również ogłosiła podobne przedsięwzięcie. Czy mamy nowy trend wśród giełd posiadające swoje tokeny? Która giełdą przedstawi nam kolejną platformę i, która okaże się najlepsza dla inwestorów?

Ogłoszenie z giełdy KuCoin informuje, że nowa platforma handlowa ma rozpocząć z publiczną wersją beta w dniu 9 lipca 18:00 (UTC + 8). Traderzy kontraktami terminowymi oraz zwolennicy tokenu KCS zapewne już z niecierpliwością czekają przed monitorami komputerów.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, KuMEX będzie działać jako platforma obrotu instrumentami pochodnymi i będzie niezależnie rozwijana przez zespół KuMEX. Kontrakty lewarowane będą sprzedawane na platformie począwszy od Bitcoin (XBTUSDM) i będzie można grac do 20-krotnej dźwigni.

KuCoin ogłosił również, że 50% przychodów netto z obrotu na KuMEX zostanie wykorzystane do dystrybucji premii do posiadaczy KuCoin Shares (KCS). Jest to świetna wiadomość da hodlerów tego tokenu. My jako portal posiadamy już w portfelu KCS i śmiało możemy polecać rodzimą giełdę. Daje dużo możliwości, między innymi bonusy za trzymanie KCS na „koncie oszczędnościowym”.

Jak przedstawiono w ogłoszeniach, w wersji Beta KuMEX będziemy mieli dostęp do 1 XBT(1BTC), czyli do środków demonstracyjnych na których użytkownik może poćwiczyć swoje strategie inwestowania, za pomocą symulowanego handlu. Beta będzie dostępna przez 3 tygodnie od premiery i będzie do rozdania 10 000 KCS w konkursach. Warto posiadać tam konto, zapraszamy do rejestracji. Jeśli masz pytania odnośnie funkcjonowania giełdy, możesz śmiało pisać do nas na naszych social mediach. Postaramy się pomóc i rozwiązać twój problem.

Wykres KuCoin Shares

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.