Giełda FTX przejmuje Blockfolio. Nowa platforma tradingowa + bonus dla pierwszych użytkowników

Zdecentralizowana giełda FTX oferująca instrumenty pochodne, opcje i inne zaawansowane produkty do handlu kryptowalutami ogłosiła, że nabywa popularną aplikację pomagającą w monitorowaniu swojego portfela: Blockfolio. Po tym ogłoszeniu, Blockfolio opublikowało informacje o premierze swojej nowej platformy handlowej o nazwie Blockfolio Trading. Z tej okazji mają zamiar rozdać trochę darmowych kryptowalut swoim pierwszym użytkownikom (o tym na końcu artykułu).

FTX & Blockfolio

FTX wydało na przejęcie 150 milionów dolarów. Z tego co nam wiadomo, zapłata odbyła się przy użyciu zarówno gotówki jak i kryptowalut oraz akcji. Dlatego jest to kwota orientacyjna wyliczona na dzień umowy. Wiadomo, kryptowaluty i akcje nie są idealnie płynne.

Chociaż kupowanie aplikacji do śledzenia portfela na giełdzie wydaje się być dobrym rozwiązaniem, niekoniecznie mają one obecnie tych samych odbiorców. FTX ma lepszą pozycję dla profesjonalnych handlowców, ponieważ pozwala handlować kontraktami terminowymi oraz tokenami ERC-20.

Na giełdzie FTX odbędzie się także kolejne IEO, tym razem padło na Hedget (HGET). Ostatnie IEO na FTX było preprowadzone na projekcie Serum, który powstał na blockchainie Solana. Wartość tokenu SRM jest teraz ponad 20x wyższa (w chwili pisania tego tekstu). Na giełdzie FTX pewnie jeszcze nie raz ujrzymy ciekawe przedsprzedaże nowych projektów kryptowalutowych, a IEO Hedget ma odbyć się już 4 września 2020 roku.

Rejestrując się z tego linku na zdecentralizowanej giełdzie FTX otrzymasz 5% zniżki na prowizje handlowe.

Blockfolio Trading?

Blockfolio to aplikacja dla użytkowników kryptowalut, którą pobrano ponad 6 milionów razy na iOS i Androida. Startup zebrał wcześniej 17 milionów dolarów od Founders Fund, Pantera Capital, Dan Matuszewski, DCM Ventures, Hashkey Digital Asset Group i wielu innych dostawców prywatnego finansowania.

Jak sama nazwa wskazuje, Blockfolio umożliwia obserwowanie swojego portfolio kryptowalut i śledzenie ich wartości w czasie rzeczywistym. Aplikacja umożliwia również przeglądanie ruchów rynkowych poprzez wyszukanie tokenów w aplikacji. Można również zautomatyzować śledzenie portfela, synchronizując aplikację ze swoimi kontami giełdowymi.

Dzięki temu przejęciu, FTX chce ułatwić korzystanie z handlu na kryptowalutach dla klientów detalicznych. Zespoły stojące za FTX i Blockfolio pracują już razem nad świeżym produktem tradingowym marki Blockfolio. Nowe osoby, które zapiszą się na listę oczekujących nowej platformy prawdopodobnie otrzymają bonusy powitalne w postaci tokenów lub innych gratisów.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.