Nowości na giełdzie CoinDeal. Depozyty PLN, Staking 11% rocznie, karty płatnicze oraz darmowe CDL

Ostatnimi czasy naszą uwagę przykuły poczynania giełdy CoinDeal, której założycielami są Polacy. Pomimo polskich korzeni i ograniczeń związanych z niejasnym prawem, platformie udało się wcześniej dokonać ekspansji i Coindeal jest już znany na zagranicznych rynkach ciesząc się dobrymi opiniami użytkowników. Gdy wcześniej pisaliśmy o tej giełdzie i jej tokenie CDL nie sądziliśmy, że tak szybko pojawią się nowe funkcje. Teraz, w jednym wpisie możemy Wam je przedstawić poniżej:

Wpłaty w PLN będą wkrótce dostępne

Zgodnie z najnowszym komunikatem, który pojawił się na oficjalnych mediach giełdy, depozyty w PLN mają zostać ponownie otwarte. Wpłat będzie można dokonywać poprzez przelew bankowy. Co najważniejsze, będzie to szybki, bezpieczny, darmowy i wygodny sposób dla Polaków by kupić swoje kryptowaluty.

Przelewy będą bezpośrednie, księgowane w ciągu jednego dnia roboczego, beż żadnych dodatkowych opłat, a minimalny depozyt będzie wynosił 10 PLN.

Staking CDL – czyli zarabiaj 11% w skali roku

Tak, dobrze widzisz… 11% w skali roku na rynku kryptowalut to już prawie norma. Dla przeciętnego inwestora czy użytkownika opcja zarobku 11% w skali roku to dość atrakcyjna oferta, a zwłaszcza, że jedyne co potrzeba to posiadanie minimalnie 1000 CDL. Co najważniejsze, za posiadane tokeny CDL i pozostawienie je w opcji stakingu, swoje odsetki możemy mieć wypłace w CDL, BTC lub USDT. To jest tylko i wyłącznie kwestia użytkownika i jego preferencji.

By skorzystać z opcji stakingu CDL trzeba spełnić 2 warunki. Oprócz posiadania minimalnej ilości 1000 CDL należy mieć zweryfikowane konto na poziomie STARTER. Odsetki możemy zarabiać od 3 do 365 dni.

Dodatkowo, za pierwszy swój staking na giełdzie CoinDeal użytkownicy dostają po 30 darmowych CDL. Jak najbardziej jest to opłacalna oferta jeśli komuś zalegają jakieś coiny a chciałby je wprawić w ruch.

Crypto karta debetowa od Coindeal

Karta Coindeal to kolejna nowość, którą warto się zainteresować. Super wiadomością jest to, że zamówienie jej jest darmowe dla użytkowników. Tylko pierwsze 50.000 osób będzie miało szanse na darmowe zamówienie karty. Podczas zamówienia karty osoby zarejestrowane otrzymują dodatkowe 20 CDL.

Jeśli chcesz być jedną z osób, które mogą płacić krypto na całym świecie, po prostu zrób to:

  • Zaloguj się na swoje konto CoinDeal
  • Pobierz aplikację CoinDeal na iOS lub Androida
  • Dokonaj transakcji na CoinDeal
  • Zamów debetową kartę debetową w przedsprzedaży! 

Głosowania, listing i tokeny CDL

Od niedawna na giełdzie Coindeal można głosować na kryptowaluty, które mają być dodane do handlu. Ostatnimi kryptowalutami dodanymi na giełdzie są: BAT, ETC, DGB, P2PB2B oraz NRG. Za głosowanie na coiny, użytkownicy otrzymują tokeny CDL. Na każde głosowanie jest przeznaczona pula CDL, która następnie jest rozdzielona między osobami, które regularnie, każdego dnia oddawały swój głos na wybraną kryptowalutę. Ostatnie głosowanie dało 143 CDL dla każdego, kto oddawał swój głos przez 8 dni. Z pewnością jest to atrakcyjna opcja dla użytkowników, gdyż mają możliwość wybrać kryptowalutę, którą chcą handlować to jeszcze otrzymują do tego darmowe CDL.

W sumie, teraz możesz odebrać 50 darmowych CDL, 20 za kartę oraz 30 za pierwszy staking. Czy warto? Sami oceńcie.

Rejestrując się na giełdzie Coindeal z naszego linku wspieracie rozwój tego serwisu oraz macie u nas gwarantowaną pomoc w obsłudze platformy!

Wybrane dla Ciebie:

 Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.