Giełda BitMEX rejestruje ordery o wartości 11 miliardów dolarów tygodniowo oraz zapewnia 10-krotną poprawę wydajności

Kryptowaluty powoli przenikającą do struktury naszego codziennego życia. Każdy inwestor, użytkownik kryptowalut wie, że stoją one na czele rewolucji. Niezmiernie ważnym aspektem jest również wybór dobrej i pasującej do naszych potrzeb giełdy. Giełda BitMEX, wiodąca platforma tradingowa, opublikowała raport dzielący się swoimi spostrzeżeniami na temat inicjatyw skalowania firmy oraz informacjami na temat komplikacji związanych z obsługą wywołanych przez niedawny wzrost obrotów.

Giełda BitMEX – to taka, której użytkownicy mogą grać na spadki i wzrosty kryptowalut. Dostępnych jest aktualnie 8 i pochodzą one z top 10 według marketcapu. Dźwignia na kryptowalutach pozwala nam mnożyć swoje zyski, czyli 1% zmiany ceny na bitcoinie to przy dźwigni x10 10% zysku lub straty w zależności od tego czy obstawiliśmy wzrosty czy spadki.

Firma ujawniła, że ​​„silnik handlu BitMEX różni się zasadniczo od większości silników kryptowalutowych i tradycyjnych” i oferuje wyjątkowo dokładny handel. Post zwrócił również uwagę na rosnące obroty handlowe w 2019 roku, kiedy to 11 maja 2019 roku, giełda odnotowała rekordową wartość transakcji w wysokości 11 mld USD.

Ponadto BitMEX wyjaśnił, że giełda pokazuje 10-krotną poprawę wydajności po skoncentrowanych na firmie działaniach zmierzających do „optymalizacji anulowania zamówień, wprowadzania zmian, przerabiania wewnętrznych struktur danych, algorytmów i kontroli w celu dostosowania do rodzaju prędkości pltformy.

W raporcie opisano również „Przeciążenie systemu” jako celową funkcję, która pozwala uniknąć opóźnień w oczekiwaniu i czasu wykonania orderów. Firma skupiła się również na budowaniu silnika handlowego w taki sposób, aby:

„Nie będzie takich sytuacji, że chociaż 1 sztuka satoshi przepadnie, albo system się wyłączy! Nasi inżynierowie zidentyfikowali kilka kluczowych obszarów, w których można bezpiecznie przeprowadzić optymalizację i pracują niestrudzenie, aby dostarczyć nową, solidną architekturę, która znacznie zwiększy pojemność platformy. ”

Endnote firmy wskazywało na dalsze stopniowe zmiany w ramach trwającej, długoterminowej re-architektury platformy transakcyjnej, a także taktyczne ulepszenia.

Rejestrując się na Giełdzie BitMEX z naszego linku referencyjnego otrzymasz 10% zniżki przez następne 6 miesięcy od pobieranej prowizji. Przypominamy również, że tego typu giełda nie jest dla początkujących, lecz dla bardziej zaawansowanych graczy, którzy maja już większe doświadczenie z giełdą. Wiadomo, zyski są kolosalne, ale należy też pamiętać o stratach i o możliwych likwidacjach, coś za coś. Otrzymasz również wsparcie w obsłudze giełdy, wystarczy się z nami skontaktować na naszych social mediach i zadawać pytania.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.