EOS na pierwszym miejscu chińskiego rankingu najlepszych blockchainów

Coraz więcej osób twierdzi iż, jakiekolwiek pozytywne impulsy mogą się pojawiać tylko na niewielkiej ilości topowych kryptowalut jeśli Bitcoin nadal przez dłuższy czas pozostawałby w tzw. niedźwiedzim nastroju. Chociaż zdania są podzielone to widać, że cena EOS’a stara się zaradzić temu przyjętemu przez ogół trendowi i pokazuje niewielkie wzrosty. Gdy pojawiają się mniejsze trendy wzrostowe to inwestorzy biorą pod uwagę wszystko co związane z danym projektem.
Czy cena EOS’a powraca na dobre tory?
To nie był najłatwiejszy tydzień dla EOS’a. Pojawiły się różnorakie reakcje społeczności zaraz po wiadomościach dotyczących kradzieży EOS o wartości 7,7 mln $. Kradzieże kryptowalut to bardzo poważny problem, ale czy to już stały element tego rynku, którego już nie można naprawić?

Aby spojrzeć na to w pełnej perspektywie, cena EOS zanotowała 1,2-procentowy wzrost zarówno wartości USD, jak i BTC w ciągu ostatnich kilku godzin. To dobry znak biorąc pod uwagę, że Bitcoin wciąż spada o około 0,15%. Przy obecnej cenie wynoszącej 3,57 USD lub 92 421 Satoshi, sprawy nie wyglądają tak źle. Patrząc na to, że wolumen nie jest tak duży, istnieje szansa, że ten trend może utrzymać się przez jakiś czas.

Każdy dzień oferuje w mediach społecznościowych przeróżne informacje, których większość ludzi nigdy by się nie spodziewała. Czy tak właśnie jest z najnowszym rankingiem? Mówiąc dokładniej, Centrum Rozwoju Informacji i Przemysłu w Chinach stawia EOS na pozycji najlepszego publicznego blockchaina. Po nim następuje Tron i Ethereum. Podczas gdy wiele osób debatuje o tym drugim i trzecim miejscu, wydaje się, że EOS jest bardzo dobrze przygotowany i gotowy by konkurować z najlepszymi.

Istnieje również aktywna ankieta na Twitterze stworzona przez Bitmama.io. W przyszłości, ta handlowa platforma kryptowalut chciałaby dodać co najmniej jedną nową walutę. Użytkownicy mogą wybierać między EOS, Tron, Steem i wydaje się, że EOS szybko zyskuje poparcie, podczas gdy prawie nikt nie chce głosować za TRX. Rezultat ten niewątpliwie może ulec zmianie, dopóki głosowanie nie zostanie zakończone wcześniej.

Jak to bywa na giełdzie, nikt nie może być pewny, jak i kiedy ceny topowych projektów kryptowalutowych będą się poruszać w nadchodzących dniach. W miarę zbliżania się weekendu można spodziewać się bardziej nieregularnych ruchów cenowych. Jeśli chodzi o EOS‚a, podtrzymanie impulsu nie będzie łatwe dla inwestorów patrząc na aktualna sytuacje bitcoina, jednak wiele osób uważa, że jego wykres może wskazywać na dalsze wzrosty.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.