Enjin (ENJ) ogłasza wprowadzenie funkcji Token Swap dla swojego mobilnego portfela

Enjin (ENJ), blockchainowy projekt budujący zdecentralizowany ekosystem do gier, oznajmił w niedzielę, że nadchodząca aktualizacja portfela mobilnego zapewni funkcje wymiany.

Zgodnie z krótkim komunikatem na twitterze, Enjin Wallet Swap umożliwi użytkownikom łatwą wymianę blisko 200 tokenów poprzez integrację Kyber Network, Bancor i Changelly. Wprowadzając nową funkcjonalność do aplikacji na Androida i iOS, aktualizacja zaplanowana jest na 29 stycznia.

Ogłoszenie to pojawia się kilka tygodni po wydaniu przez Enjin swojego uniwersalnego eksploratora bloków, EnjinX. Nowy eksplorator jest bez reklam i oferuje błyskawiczne wyniki wyszukiwania z przyjaznym interfejsem, obsługą ponad 20 różnych opcji językowych oraz lokalnych walut.

Enjin niedawno uruchomił także Mintshop, nową usługę tworzenia itemów opartych na blockchain, która umożliwia użytkownikom szybkie tworzenie niestandardowych zasobów za pośrednictwem prostego sklepu internetowego, a także Beam, który pozwala użytkownikom na łatwą dystrybucję swoich tokenów lub elementów gry za pośrednictwem systemu QR.

Obecnie Enjin Coin wzrósł o lekko ponad 6% w ciągu ostatnich 24 godzin do 958 satoshi na giełdzie Binance. Wartość rynkowa tego projektu wynosi aktualnie $25 505 141 USD według coinmarketcap.com.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.