Dogecoin jest dodawany na coraz większe giełdy

DOGE staje się znacznie bardziej docenianą kryptowalutą? Projekt, który został stworzony dla żartu, zaczyna być dodawana do coraz większej ilości giełd. Jedną z takich giełd, która dodaje DOGE’a do swoich par walutowych jest OKEx. Wzięła ona przykład z giełdy Binance, która jakiś czas temu postanowiła dodać do swojej listy kryptowalute pieska.

Najdziwniejsze jest jednak to, że Dogecoin jest jednym z najbardziej zaniedbanych projektów. Zastanawiające jest jednak to, że zyskał tak dużą popularność i uznanie wśród społeczności inwestującej w kryptowaluty. Kryptowaluta,ta posiada nieograniczoną możliwość wydobywania monet,co wiąże się z brakiem ograniczenia jej podaży. Założyciel DOGE’a, Jackson Palmer, przestał ingerować w dalszy rozwój swojego prześmiewczego projektu. Palmer jest osobą, która ostrzega przed irracjonalnymi nadziejami związanymi z rozwojem kryptowalut.

Dogecoina będzie można przelewać na giełdę OKEX od 19 lipca, a wypłaty będą dostępne kilka dni później. Samym Doge’em będzie można handlować w parach ze stablecoinami, UDST oraz USDK. Największą jednak jego wadą było to, że nie było go na największej giełdzie jaką jest obecnie Binance, jeśli chodzi o obroty. Był dostępny tylko na mniejszych giełdach i to tylko w parach z walutami typu fiat(dolar,euro,jen japoński). Jest również jednym z najbezpieczniejszych zasobów cyfrowych, ponieważ jest oparty jest na hasratach Litecoina(LTC). Górnicy kopiący LTC, również mają swój udział w kopaniu DOGE.


Aktualna cena BNB to $ 0.050512 . Jego volumen wynosi $ 1.54 B, a kapitalizacja kształtuje się na poziomie $ 6.53 B. Cena w ciągu ostatnich 24h zmieniła się o 0.97%.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.