Crypto Influencer ujawnia swoje prognozy dotyczące przyszłych cen Bitcoina, Ethereum i innych kryptowalut

William Mougayar, autor przełomowej książki o technologii blockchain, z rekomendacjami twórcy Ethereum Vitalika Buterin, przedstawia śmiałe prognozy dotyczące przyszłych cen Bitcoina, Ethereum i innych kryptowalut. Jego książka wyjaśnia koncepcjie blockchain, opisuje łańcuch bloków jako nową warstwe zaufania, możliwości łańcucha bloków i przeszkody w jego wdrażaniu, techniczne aspekty implementacji łańcucha bloków oraz decentralizacje sieci, przenikanie technologii i nowy kształt gospodarki. Jakie są jego prognozy?

Mougayar, który opublikował swoją książkę The Business Blockchain: Obietnice, praktyka i zastosowanie następnej technologii internetowej w 2016 roku, postanowił podzielić się na swoim Twitterze prognozami cen kryptowalut na koniec tego roku.

Prognozuje prawie 150% skoku wartości Bitcoina, 365% wzrostu ETH i około 178,5% wzrostu całkowitej kapitalizacji rynku kryptowalut.Aktualna cena bitcoina to $ 46,238.00 , a cena Ethereum wynosi $ 1,456.07

Mougayar ma optymistyczne nastawienie do altcoinów: według CoinMarketCap dominacja Bitcoina wynosi obecnie prawie 68%, a według jego prognoz liczba ta ma spaść o 13% do końca tego roku.

Autor unikał prognozowania XRP, ponieważ twierdzi, że nie ma szczegółowego „wglądu” w ich zasoby cyfrowe.

Wyraził jednak preferencję dla blockchainów, które wykazują priorytet w zagwarantowaniu decentralizacji przy jednoczesnym zapewnieniu szybkich transakcji. Mougayar stwierdza:


Te blockchainy, które nadały priorytet szybkim wynikom transakcyjnym, zrobiły to kosztem decentralizacji sieci. Te projekty mogą nie mieć takich wyników, jak ci, którzy dążą do bezpieczeństwa i decentralizacji w pierwszej kolejności pozostawiając skalowalność i szybkość na drugim miejscu.

Gdybyśmy chcieli tylko prędkości transakcji, mamy już bazy danych. Jeśli chcieliśmy, aby garść węzłów kontrolowała sieć, mamy już usługi w chmurze.

Jestem raczej za aplikacjami, w których bazowy blockchain to platforma, która nie jest jak baza danych, ani jak chmura, ale raczej otwarta, zdecentralizowana sieć, której ufamy w egzekwowaniu logiki relacji, transakcji i mediacji między stronami.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

Wybrane dla Ciebie:
Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.