Crypto.com oferuje cashback za płacenie w CRO swoim znajomym

Crypto.com ostatnimi czasy zaskakuje nas coraz to lepszymi ofertami dotyczących korzystania z ich aplikacji. Wizją tej firmy jest szerzenie użyteczności kryptowalut oraz sprawienie by korzystało z nich jak najwięcej osób. Crypto.com chce aby kryptowaluty były w każdym portfelu. Zdecydowanie są bardzo zaangażowani w zwiększaniu globalnego użycia walut cyfrowych. Dzisiaj przedstawimy wam nową akcje promocyjną pod nazwą „Pay Your Friends” . Jest to produkt, a właściwie możliwość, która pozwala płacić swoim znajomym w krypto oraz zgarniać za to dodatkowe nagrody. 

Oprócz opcji, która pozwala na zarobienie 50$ w kryptowalucie MCO pojawia się nam możliwość cashbacku za przelewanie CRO swoim znajomym. 50$ w MCO otrzymujemy gdy zaproszona przez nas osoba do aplikacji zakupi minimalnie 50 MCO oraz zatrzyma je na portfelu zamawiając metalową kartę VISA MCO. Płacenie w CRO naszym znajomym za pośrednictwem aplikacji Crypto.com pozwala nam na otrzymywanie cashbacku do 10%. Z racji tego, iż dotyczy to nowych jak i dotychczasowych użytkowników, cashback nie będzie większy niż równowartość 5$ w ciągu miesiąca. Także, jeśli często płacisz komuś w kryptowalucie, możesz teraz robić to wybierając CRO i aplikację Crypto.com. Czy taka akcja przyczynia się do adopcji krypto globalnie? Zdecydowanie tak.

www.blog.crypto.com

„To, co chcemy osiągnąć dzięki „Pay Your Friends”, to dać naszym użytkownikom powód do wprowadzenia wszystkich swoich znajomych do kryptowaluty. Korzystanie z aplikacji użytkownika jest natychmiastowe i bezpłatne – im więcej użytkowników ma szansę tego doświadczyć, tym bardziej zbliżamy się do globalnej adopcji.” – Crypto.com

Więcej na temat bonusu 50$ w MCO możecie przeczytać w naszym wcześniejszym artykule, zaś źródło opisujące „Pay Your Friends” znajdzie tutaj.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.