CoinDeal – od teraz możliwe jest kupno BTC za PLN przelewem

Dobra wiadomość dla polskich użytkowników giełdy CoinDeal z polskimi korzeniami. Długo wyczekiwana opcja zasilania kont przelewem w PLN właśnie została udostępniona. Od teraz na giełdzie CoinDeal można wpłacać i wypłacać PLN przelewem bankowym.

Należy jednak pamiętać, że ze względów bezpieczeństwa giełda podjęła pewne ustalenia dotyczące transferów. Aby móc dokonywać wpłat, należy zrobić pierwszy przelew o charakterze testowym w wysokości 1 PLN na adres konta bankowego wskazany w przypadku depozytów w PLN w zakładce „depozyty”. Po 48 godzinach od pierwszej transakcji „testowej” będzie można wykonać kolejny przelew.

Wszystkie transakcje dokonane wcześniej zostaną automatycznie zwrócone na twoje konto i nie będą wpłacane na CoinDeal.

Dlatego więc, jeśli chcesz zasilać i wypłacać PLN przelewem na CoinDeal, należy najpierw przeleć testowe 1 PLN. Dopiero kolejne przelewy będą prawidłowo docierać.

Przypominamy także, ze na CoinDeal pojawi się pierwsza na świecie opcja gry na lewarze w parze BTC/PLN. Zapraszamy do rejestracji, w razie pytań można do nas pisać i pytać na naszym facebooku.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.