Darmowe DEMO derywatyw. Graj i wygraj nagrody Apple od CoinDeal!

Handel instrumentami pochodnymi jest jednym ze sposobów na generowanie ogromnych zysków w bardzo krótkim czasie. Tu pojawia się pytanie: Jak nauczyć się tego tak, żeby nie stracić? CoinDeal pozwoli na darmowe przetestowanie instumentów pochodnych dając pierwszą możliwość lewarowana BTC do PLN. Aby docenić starania i chęć nauki giełda gwarantuje nagrody o wartości ponad 2500 euro dla najlepszych traderów. Wśród nagród znajduje się: iPhone SE, iPAd mini, Apple Watch, JBL Flip 4 i wiele innych. Akcja dzieli się na 2 części, w których każdy może wygrać.

Etap I

Pierwsza część konkursu odbywa się jeszcze przed uruchomieniem wersji DEMO i będzie trwać od teraz do 7 lipca 2020 roku.

Na tym etapie jedyne co musisz zrobić to zapisać się na listę oczekujących oraz potwierdzić swój zapis linkiem z meila, a następnie polecić zrobienie tego samego znajomym. Dzięki temu, oprócz zaproszenia ich do całej akcji, za każdego zaproszonego otrzymujesz punkty, które podliczane są w rankingu i dają większą szansę na zdobycie nagród. Im więcej masz punktów, tym bardziej prawdopodobne, że nagrody trafią właśnie do Ciebie. Będziesz mieć bezpośrednią możliwość sprawdzenia rankingu tutaj.

Każda osoba znajdująca się na liście oczekujących otrzyma instrukcję rejestracji do platformy DEMO CoinDeal Derivatives oraz przypomnienie o starcie kolejengo etapu.

Etap II

Druga część konkursu zaczyna się w momencie startu wersji DEMO po zakończeniu pierwszego etapu i będzie trwać aż do 8 sierpnia 2020 roku. Tutaj będzie liczył się zysk wygenerowany z obrotu instrumentami pochodnymi. Każdy użytkownik w wersji DEMO otrzyma na start pulę darmowych kryptowalut, którymi będzie mógł rozpocząć handel.

Giełda chce utrzymać napięcie i nie zdradza od razu wszystkich szczegółów. Informacje o drugiej części konkursu zostaną z czasem udostępnione na ich kanałach społecznościowych.

Każdy z uczestników ma dokładnie takie same szanse na wygranie nagród. Nagrody za pierwszą i drugą część konkursu nie łączą się. Liczba zaproszonych osób w pierwszej części nie ma wpływu na Twoje szanse wygranej w drugiej części gry. Regulamin całej akcji znajduje się na oficjalnej stronie derywatyw.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.