Coinbase wprowadza program pozwalający na zarabianie tokenów BAT

Coinbase przedstawia nowy program zarabiania, tym razem za ukończenie lekcji szkoleniowych o BAT. Firma ujawniła informacje w oświadczeniu wydanym na jej koncie medium w środę (6 lutego 2017 roku). Zgodnie ze stanowiskiem użytkownicy mogą uczestniczyć w serii samouczków online poświęconych Basic Attention Token i zarabiać nawet do 10 USD w tokenach BAT.

Część ogłoszenia brzmi:

„Wraz z serią filmów edukacyjnych, w których można dowiedzieć się więcej o przeglądarce Brave i BAT, klienci będą mogli również uzyskać BAT, korzystając z przeglądarki Brave. Mamy nadzieję, że zachęci to ludzi do odkrywania i używania naszych tokenów w ich rodzimym środowisku, takim jak nasz przeglądarka. „

Według Coinbase celem nowej kampanii zarobkowej jest edukacja społeczeństwa na temat BAT oraz przeglądarki. W przypadku firmy takie projekty edukacyjne pomogą uświadomić ważność tokenów użytkowych w rozwijającym się świecie kryptowalut i technologii blockchain.

Ponadto firma twierdzi, że oprócz handlu i wydobycia, działania, które stworzą możliwość zarobienia kryptowaluty, wkrótce staną się istotną częścią rozwijającej się gospodarki cyfrowej.

Cena BAT natychmiast zareagowała. Według danych z CoinMarketCap wzrosła o prawie 21% w ciągu 24 godzin po ogłoszeniu. Ten wzrost najprawdopodobniej będzie przejściowy, jak miało to miejsce w innych przypadkach, gdy znacząca firma ogłosiła jakiekolwiek zmiany dotyczące altcoinów.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.