Coinbase dodaje Stellar Lumens. XLM przechodzi rebranding

Stellar Lumens (XLM), ósma kryptowaluta co do wielkości w rankingu wartości rynkowej, zostanie dodana na giełdę Coinbase. Giełda nie zwalnia tempa i wprowadza coraz to więcej kryptowalut, którymi będzie można handlować. Dokładnie 2 tygodnie temu Giełda Coinbase ogłosiła wprowadzenie rynków dla Ripple (XRP). Stellar Lumens czeka wiele zmian w niedalekiej przyszłość. Zatem czy cena zaczęła już pokazywać zwiększone zainteresowanie ze strony inwestorów? Należy pamiętać, że XLM zostanie dodany na giełdę w czterech fazach, tak jak miało to miejsce w przypadku Ripple (XRP). 

Coinbase & Stellar Lumens

Należy podkreślić fakt, iż XLM nie jest jeszcze dostępny na podstawowych wersjach giełdy coinbase czy też na aplikacji mobilnej. Stellar Lumens został dodany na Coinbase PRO, a udostępnione rynku to: XLM/USD, XLM/EUR i XLM/BTC.  Zgodnie z informacjami podanymi w ogłoszeniu, coinbase poinformuje o tym jak tylko XLM przejdzie przez wszystkie etapy dodawania i będzie możliwy do handlu na podstawowej platformie. Ripple (XRP) zostało dodane, mineło 2 tygodnie od ogłoszenia, teraz przyszedł czas na nową krypowalutę. To znaczy, że Coinbase ma zamiar ogłaszać listingi nowych projektów regularnie?

Kryptowaluta Stellar (XLM) zasila sieć płatniczą. Zamysłem projektu Stellar jest dążenie do szybkiego i niezawodnego łączenia banków, systemów płatności i osób fizycznych. Od czasu jego uruchomienia w 2014 roku jego wizją było połączenie światowej infrastruktury finansowej, aby pieniądze mogły przepływać szybko i tanio między bankami, przedsiębiorstwami i ludźmi. Internet połączył wszystkie komputery świata po to by informacje mogły być przesyłane worldwide. Stellar chce zrobić to samo dla pieniędzy.

XLM przejdzie rebranding?

Społeczność kryptowalutowa skupiona wokół Stellara z pewnością cieszy fakt o zmianach na lepsze w projekcie. Prawdopodobnie zmiana loga to pierwszy krok, który ma zwiastować zbliżający się rebranding, który zapowiedziany jest na 1 maja 2019 roku. Więcej informacji na ten temat możecie przeczytać w road mapie Stellara.

Czy pędząca rakieta z płomieniami mogła by być śmiesznym zjawiskiem wśród logotypów bankowych i innych instytucji finansowych? Chyba mamy najprostszą odpowiedz na pytanie, ale czemu akurat zmiana loga? Stellar zmienił swoje logo, z myślą o przyszłych współpracach. Tutaj ich krótkie podsumowanie:

Czy widzielibyście kiedyś kreskówkowy statek rakietowy wśród banków centralnych lub w prasówkach krajowych przy znacznie większych firmach niż my? My już tego nie widzimy, chcemy współpracować na poważnych poziomach.

Aktualna cena XLM: 0.11 $
Cena z 8 marca: 0.08 $
Marketcap: 2.078.105.326 $

A Wy? Co sądzicie o listingu giełdy coinbase coraz to większej ilości porządnych kryptowalut? Co sądzicie o zbliżającym się rebrandingu Stellara? Jesteście przygotowani, czy raczej podchodzicie do tego obojętnie?
Zapraszamy do śledzenia nas na naszych social mediach oraz do dyskusji w komentarzach.

Niedługo startujemy ze specjalną grupą dla inwestorów.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.