CEO TenX, Julian Hosp opuszcza firmę

Dr Julian Hosp, prezes i współzałożyciel singapurskiej firmy TenX, jednej spośród 10 najlepszych, które odniosły sukces podczas ICO w 2017 roku, postanowił ustąpić zrezygnować z jej prowadzenia. Informacje tą przekazał podczas swojego emocjonalnego ogłoszenia wideo, które zostało opublikowane wczoraj na jego profilu na twitterze.

Hosp powiedział, że podczas dyskusji o dalszych losach TenX w 2019 roku, „stało się jasne dla nas, jako założycieli, że jedynym wyjściem jest po prostu rozdzielanie się i nie wchodzenie sobie w drogę” oraz, że rozstanie się z parterami w zgodzie na dobrych warunkach.

Firma ogłosiła, że po opuszczeniu Juliana pieczę nad rozwojem dalszych działań firmy i rozwoju będzie sprawował Toby Hoenich [współzałożyciel firmy].

Reakcje społeczności:

https://twitter.com/TheCryptoneNerd/status/1082864749149343744

Trudne do zrealizowania?

TenX był jednym z 10 najlepiej sprzedanych (ICO) podczas szału zakupowego w 2017 roku, przynosząc około 80 milionów USD ze sprzedaży ich tokenu PAY, jednocześnie obiecując udostępnienie kryptowalutowych karty Visa do masowej adopcji.

Mimo wielkich obietnic firma nie spieszy się z ich realizacją. Jak dotąd, kryptowalutowe karty płatnicze podobno zaczęły być wdrażane dla niewielkiej liczby użytkowników w Singapurze, ale użytkownicy w innych krajach wciąż muszą czekać. Zanim karty trafią do Europy w 2019 roku, zgodnie z najnowszymi oficjalnymi informacjami firmy, najpierw zostaną wprowadzone do reszty regionu Azji i Pacyfiku,

W momencie ICO, wartość jednego tokenu PAY oszacowano na około 0,87 USD. Dzisiaj, wartość spadła do znacznie mniej imponującego wyniku jakim jest: 0,206 USD. PAY spadł o prawie 3% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.