Blockchain Poland w wersji 2.0. Czy tokeny BCP będą użyteczne?

Blockchain Poland to nasz rodzimy projekt, który stara się wykorzystywać technologię blockchain wdrażając nowe rozwiązania systemowe, projektując usprawnienia procesowe oraz aplikacje. Zarząd Blockchain Poland pokazał, że stara się być elastyczny oraz, że potrafią dostosować rozwój projektów pod aktualne trendy na rynku. Przykładem jest ostatnie założenie i rozwijanie własnej hurtowni fotowoltaicznej, w której wdrożono zastosowania tokenów BCP. Dzisiaj przedstawiamy Wam, krótkie informacje, które zostały podesłane nam przez Blockchain Poland. Projekt BCP przechodzi do wersji 2.0 co się z tym wiąże:

Blockchain Poland 2.0

1. Pojawił się nowy token, który prawnie sklasyfikowany jest jako token Security. BCPX daje prawo do dywidendy z projektów realizowanych z inkubatora projektu BlockchainPoland. Dodatkową funkcja tokena BCPX jest możliwość stakowania i zagwarantowania sobie minimalnej dywidendy w wysokości 10% posiadanych BCPX wypłaconej w BCP. Stosunek wymiany BCP do BCPX jest 1:1. Więcej informacji o nowej ekonomii tokenów otrzymacie na oficjalnym discordzie projektu.

2. Z okazji uruchomienia wersji 2.0 projekt organizuje konkursy, spotkanie ze społecznością oraz upominki, między innym monety pamiątkowe antyczne srebro z sygnetem tokena. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że będzie złota edycja tych monet

3. Uruchomiony został też inkubator BCP, a pierwsze projekty zostaną zaprezentowane w październiku. Społeczność w formie głosowania wybierze najlepszy do realizacji.

4. 26 września odbędzie nie spotkanie z Twórcami Bcp a na nim zostanie zaprezentowana przyszłość platformy, nowe funkcje tokenu BCP oraz zaprezentowany zostanie pierwszy projekt który będzie ztokenizowany w ramach sieci BCP.

5. Token BCP pojawił się także na Uniswapie. Zarząd projektu aktualnie ubiega się o listingi na nowych giełdach.

By być na bieżąco z aktualnościami od BCP możecie dołączyć na ich kanał na discordzie lub obserwować ich na facebooku.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.