Bitpanda wprowadza program zarabiania BEST tokenów. Ponad 12% rocznie

Pewnie zdążyliście zauważyć, że dostarczamy wam najważniejsze informacje związane z rozwojem platformy Bitpanda na, której możecie handlować złotem, srebrem, bitcoinem i innymi cyfrowymi aktywami. Kilka miesięcy temu, Bitpanda ogłosiła premierę swojego, nowego tokenu BEST, którego zastosowanie ma być sprawnie wdrażane w cały ekosystem platformy handlowej. Ponad 1 milion użytkowników korzysta z usług Bitpandy, a wczoraj przedstawili nam nowość o nazwie „BEST rewards”, czyli ekscytujący program lojalnościowy, za pomocą którego możesz zwiększyć swoje posiadane tokeny BEST nawet o 12,78% rocznie!

Wszystko, co musisz zrobić, to trzymać BEST w portfelu Bitpanda i dokonać przynajmniej jednej transakcji w miesiącu (zobacz szczegóły poniżej). Oczywiście im wyższy poziom BEST VIP się posiada i im więcej się handluje, tym więcej BEST zbierasz.

Co należy zrobić by móc zbierać dodatkowe BEST tokeny?

 • Bądź zweryfikowanym użytkownikiem Bitpanda
 • Zaakceptuj Regulamin BEST Rewards
 • Aktywnie odbieraj swoje BEST nagrody raz w miesiącu
 • Trzymaj BEST w portfelu Bitpanda (nie Bitpanda Pro)
 • Handluj dowolnym zasobem cyfrowym przynajmniej raz w miesiącu na Bitpanda (nie Bitpanda Pro)

Zdobywając nagrody BEST, otrzymujesz co najmniej 0,50% ilości swoich posiadanych BEST tokenów w pierwszym dniu następnego miesiąca za poprzedni miesiąc (np. 1 maja otrzymasz nagrody za kwiecień). Snapshot (czyli zapis z sald BEST tokenów użytkowników), poziomów posiadanych kont VIP i całkowitej kwoty w obrocie w ciągu całego miesiąca jest wykonywana o godzinie 23:59:59 ostatniego dnia miesiąca.

Jak zebrać do 12,78% więcej w BEST tokenie w rok?

Każdy użytkownik posiadający BEST w swoim portfelu na Bitpandzie, który dokonuje co najmniej jednej transakcji miesięcznej i akceptuje comiesięczne wyskakujące okienko (takie w dashboardzie), otrzymuje równowartość 0,50% swoich pakietów BEST.

Oprócz 0,50%, można otrzymać jeszcze więcej w zależności od poziomu VIP. Są 3 poziomy VIP, im więcej BEST tokenów posiadasz, tym większy masz poziom VIP. O to ile % miesięcznie więcej BEST tokenów można otrzymać za status VIP:

 • BEST poziom VIP 1: + 0,05% (min. 5000 BEST)
 • BEST VIP poziom 2: + 0,10% (min. 50000 BEST)
 • BEST VIP poziom 3: + 0,15% (min. 500000 BEST)

Dodatkowo można otrzymać do 0,35% dodatkowych BEST w zależności od całkowitej kwoty transakcji w poprzednim miesiącu. Czyli im większy robisz obrót na platformie handlowej, tym więcej BEST tokenów otrzymujesz każdego miesiąca.

 • miesięczny wolumen (> =) 1000 EUR: + 0,05%
 • miesięczny wolumen (> =) 5000 EUR: + 0,15%
 • miesięczny wolumen (> =) 10 000 EUR: + 0,25%
 • miesięczny wolumen (> =) 50 000 EUR: + 0,35%

Przykład 1:
Oprócz 0,50% dodatkowych tokenów miesięcznie, użytkownik posiadający BEST VIP poziomu 2 otrzymuje kolejne (+ 0,10%). Dodatkowo zrobił 5000 € obrotu, czyli otrzymuje kolejne (+ 0,15%). Podsumowując, jako nagrodę w BEST tokenach za ostatni miesiąc na platformie otrzymuje: 0,75% ( 0,50% + 0,10% + 0,15%). Jeśli posiada przykładowo 50000 BEST tokenów, to otrzyma dodatkowe 3750 BEST, które jest równowartością aktualnie 30 EUR.

Przykład 2:
Oprócz 0,50% dodatkowych tokenów miesięcznie, użytkownik BEST VIP poziomu 3 otrzymuje kolejne (+ 0,15%). Dodatkowo zrobił 50 000 EUR obrotu, czyli otrzymuje kolejne (+ 0,35%). Podsumowując jako nagrodę w BEST tokenach za ostatni miesiąc na platformie otrzymuje: 1% (0,50% + 0,15% + 0,35%).

BEST tokeny są spalane regularnie

Ważne jest to by nie myśleć, że program BEST rewards oznacza zwiększoną podaż – wręcz przeciwnie. Dzięki nowemu programowi lojalnościowemu, Bitpanda będzie mogła spalić jeszcze więcej BEST tokenów co kwartał. Ekosystem Bitpandy spala co najmniej 25% BEST wykorzystanych do premii handlowych, czyli do posiadania poziomów VIP przez użytkowników. BEST tokeny będą spalane aż do uzyskania 50% całkowitej, początkowej podaży. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się w naszym wcześniejszym wpisie.

Rejestrując się i zaczynając handel na platformie Bitpanda, wspierasz rozwój serwisu CoinInsider.pl. Otrzymujesz od nas również pełne wsparcie w obsłudze giełd, wystarczy do nas napisać np. na facebooku.

tradingview.com/CoinInsiderPL

Uwaga: ponieważ jest to program lojalnościowy dla klientów, należy pamiętać, że Bitpanda zastrzega sobie prawo by zatrzymać ten program w dowolnym momencie i nie jest prawnie zobowiązana do przyznania tych nagród.

Wybrane dla Ciebie:

 Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.