Bitpanda sprzedała wszystkie BEST tokeny. Najlepsze IEO w Europie?

Bitpanda w meilu do swoich odbiorców, którzy zapisali się na newsletter oznajmiła, że wszystkie ich tokeny BEST zostały sprzedane. Ostatnio informowaliśmy Was o airdropie BEST tokenów oraz promocji, która jest organizowana w ramach lepszego marketingu. Dzięki promocji, nowi użytkownicy otrzymują powitalne 10 euro za pierwszą transakcję oraz możliwość zapraszania osób za które również płacą 10 euro od poleconego. Airdrop BEST tokenów trwa jeszcze do 12 sierpnia dla zweryfikowanych użytkowników. Widać, że Bitpanda mocno postawiła na promocję i wydaje się, że nie tną po kosztach. Na reklamy ich nowego tokenu mogły pójść grube miliony. Jak widać było to skuteczne i opłacalne.

W meilu do użytkowników są podziękowania za udział w promowaniu oraz za uczestnictwo w rozwoju kantoru/giełdy. Napisali również, że w token Bitpandy zainwestowało łącznie 22085 osób, dzięki czemu udało im się zebrać 43,6 mln euro na dalszy rozwój. Według statystyk, taki wynik, oficjalnie czyni tą organizację sprzedaży najlepszą w Europie jeśli chodzi o model IEO.

Posiadacze BEST tokenów będą mogli korzystać ze zniżek podczas zawierania transakcji oraz otrzymają możliwość uczestniczenia w nowym, nadchodzącym projekcie jakim jest Launchpad Bitpandy. Token Bitpandy będzie dostępny do handlu już od jutra, czyli 07.08.2019 roku.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.