Bitpanda organizuje konkurs z okazji 1 rocznicy wydania BEST tokenu

Zdążyliście już pewnie zauważyć, że często informujemy Was co takiego dzieje się na giełdzie Bitpanda i co nowego wdrażają dla swoich użytkowników. 7 sierpnia przypada pierwsza rocznica udostępnienia handlu tokenem Bitpanda Ecosystem, czyli w skrócie: BEST. Bitpanda oczywiście ma zamiar świętować w wielkim stylu i postanowiła rozdać trochę $ swoim użytkownikom, a dokładnie jest to 250 000 BEST. Jeśli chcesz mieć szanse na zdobycie darmowych BEST tokenów to czytaj dalej.

Pamiętacie kiedy pisaliśmy po raz pierwszy o tym, że Bitpanda wprowadziła swój natywny token (BEST) 7 sierpnia 2019? Ogranizowali wtedy Airdrop i można było bez problemu otrzymać te tokeny nawet za darmo. W ciągu zaledwie jednego roku BEST token stał się kluczem do maksymalnego wykorzystania rodzimej platformy, oferując już ponad 1 milionowi użytkowników Bitpandy szeroki zakres nagród i korzyści.

Liczba użytkowników Bitpandy posiadających BEST w swoich portfelach stale rośnie z miesiąca na miesiąc, podobnie jak liczba użytkowników, którzy opłacają swoje prowizje handlowe za pomocą BEST tokenu. Teraz Bitpanda chce podziękować każdemu użytkownikowi, który posiadał i korzystał z BEST za wsparcie i entuzjazm w ciągu ostatniego roku.

Świętuj z Bitpanda i wygraj BEST tokeny

250 000 BEST tokenów z rezerwy firmy zostanie łącznie rozdanych w tej promocji na Bitpandzie (nie na Bitpandzie Pro). Istnieją dwa sposoby na wygraną:

  • Każdy, kto kupi BEST o wartości co najmniej 25 euro między 6 sierpnia 2020 00:00 (CEST) a 13 sierpnia 2020 23:59 (CEST) na Bitpandzie (nie Bitpanda Pro) będzie mógł wygrać 20 000 BEST. 200 000 BEST zostanie rozlosowanych do 10 użytkowników.
  • Dodatkowo, użytkownik z najwyższą łączną kwotą zakupów (wielokrotne zakupy wliczają się do całkowitej kwoty) w dniu 7 sierpnia 2020 roku, między 00:00 a 23:59 CEST otrzyma 50 000 BEST tokenów.

Zwycięzcy zostaną wybrani 14 sierpnia 2020 roku i otrzymają BESTy bezpośrednio na swój portfel BEST na Bitpandzie.

Powodzenia! Zarejestruj się na Bitpandzie z naszego linku, napisz do nas na facebooku, a my powiemy Ci jak odebrać darmowe 5 EUR w BEST tokenach.

Jakie są korzyści z posiadania BEST tokenu?

  • Dzięki BEST Rewards możesz co roku zwiększyć swoje zasoby BEST nawet o 12%. Wszystko, co musisz zrobić, to trzymać BEST w portfelu Bitpanda i ukończyć przynajmniej jedną transakcję w miesiącu.
  • Użytkownicy Bitpandy posiadający BEST cieszą się 25% obniżką prowizji handlowej w całym ekosystemie Bitpandy. Kumuluje się to z innymi rabatami lub promocjami, które są prowadzone na Bitpandzie i Bitpandzie Pro.
  • Oprócz 25% zniżki istnieje również gwarantowana minimalna wartość tokenu, 0,12 € do końca 2020 roku, podczas gdy BEST jest używany do płacenia prowizji handlowych. Wartość ta będzie wzrastać o 10% każdego roku przez następne pięć lat.
  • Aby stale zmniejszać podaż BEST, część BEST wydana na prowizje handlow na Bitpandzie jest spalana co kwartał, aż 50% całkowitego BESTu zostanie zniszczone.
  • Gdy będziesz mieć co najmniej 5000 BEST (poziom VIP 1) w swoim portfelu Bitpanda, uzyskasz dostęp do ekskluzywnych głosów i będziesz mieć wpływ na decyzje strategiczne, takie jak np.: które zasoby cyfrowe platforma doda w przyszłości.
  • Użytkownicy BEST tokenu cieszą się również niższymi opłatami depozytowymi przy wpłacie za pośrednictwem SOFORT lub karty kredytowej na Bitpandzie. Jako BEST VIP (poziomy 2 i 3), korzystasz nawet z 20% niższych opłat depozytowych przy korzystaniu z kart kredytowych i 25% niższych opłat depozytowych za SOFORT.
Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.