Bitpanda ogłasza termin pierwszego palenia tokenów BEST

Jeśli obserwujecie nasze social media oraz jesteście u nas na telegramie to wiecie, że firma Bitpanda przypadła nam do gustu. Nie bez powodu tak często o niej piszemy. Jak tylko pojawią się jakieś ciekawie wieści lub akcje promocyjne to dzielimy się nimi od razu. Dzisiaj przyszło nam powiadomienie, że Bitpanda zacznie stopniowo spalać tokeny BEST. Pierwsze palenie odbędzie się 30 stycznia 2020 roku.

W powiadomieniu poinformowali, że 30 stycznia zostaną zliczone wszystkie tokeny BEST, które były dotychczas wykorzystywane do handlu premium(ze zniżkami) i zniszczą (spalą) co najmniej 25% tej kwoty. Aktualnie ponad 30% użytkowników korzysta z tokenu BEST. Spalanie będzie miało miejsce raz na kwartał, aż do zniszczenia 50% całkowitej podaży BEST. Wszystkich tokenów jest aktualnie 1.000.000.000, docelowo ma być 500.000.000 .Bitpanda informuje, że mechanizm niszczenia z czasem zmniejszy ogólną podaż BEST.

Cena reaguje na ogłoszenie

Cena tokenu BEST zaraz po ogłoszeniu wzrosła o ponad 20% w kilka godzin. Podczas IEO, jedna sztuka kosztowała 0.10 EUR. Warto też wspomnieć, że podczas IEO wszystkie tokeny BEST dostępne do sprzedaży zostały wykupione. Jednak Bitpanda, oprócz ogłoszenia pierwszego palenia tokenów wspomniała, że razem z tą datą poinformują swoją społeczność o nadchodzących zmianach i nowościach. Czytamy:

„Ustanowimy BEST jako paliwo ekosystemu Bitpanda. Oznacza to, że będziemy intensywnie wykorzystywać BEST w naszych, nadchodzących produktach i funkcjach. Nie będziecie musieli długo czekać, ponieważ wprowadzimy już nowe ekscytujące funkcje BEST wraz z pierwszym spaleniem tokena 30 stycznia 2020 roku i zaraz po tej dacie! Ogólnie rzecz biorąc, BEST odegra istotną rolę w naszej strategii ekspansji na 2020 rok. Prowadzimy wizję Bitpandy dotyczącą przyspieszenia przejścia do świata tokenizacji.”

Bitpanda oferuje także bonus w postaci 10 euro dla nowych użytkowników. Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem.

A Wy? Jak dużo tokenów giełdowych posiadacie w swoim portfolio? Znaczna większość czy jednak mniejszość? Dajcie znać w komentarzu.

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Zostaw komentarz

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.