Bitcoin próbuje osiągnąć nowe szczyty?

To był dobry początek tygodnia. Cena Bitcoina wzrosła do około 5200- 5300 USD. Wolumen na Bitcoinie jest stosunkowo dobry – 15,3 mld USD w ciągu ostatnich 24 godzin. Ogólne nastroje na rynku wydają się być pozytywne, ponieważ tradycyjne rynki doświadczają również pozytywnych ruchów cenowych🎉.

Nie mieliśmy okazji jeszcze się z wami podzielić informacją, ale przygotowujemy się na możliwość załapania pozycji krótkiej, czyli oczekujemy spadku oczywiście z odpowiednim zabezpieczeniem. Planujemy także zrobić ponowną selekcje dla najbardziej obiecujących altcoinów. Bierzemy teraz pod uwagę fakt, że Bitcoin osiągnął najwyższy poziom wykupienia od rekordowego poziomu 20 000 USD. Co więcej, wykres 4-godzinny pokazuje również ingerencję niedźwiedzi, ale czy dadzą radę?

Bitcoin UP or DOWN

Pomimo większości znaków wskazujących na większy spadek w dłuższej perspektywie, wierzymy jednak, że Bitcoin będzie w stanie dążyć do osiągnięcia nowego szczytu, ponieważ ostatnie akcje cenowe wskazują rosnący trójkąt. Czyżby kto miał się wyprzedać już to zrobił?

Co więcej, BTC przekroczyło poziom 4700 USD, zwiększając swoje szanse na odwiedzenie regionu w okolice wartości 6000 USD – 6300 USD, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że świeca o wysokości ponad 1000$ z ostatniego tygodnia odnotowała rekordowy wolumen. Ogólnie rzecz biorąc, wszelkie spadki cen z bieżącej ceny są bardziej prawdopodobne. Na to by wskazywały analizy, a nie na odwrócenie trendu na wzrostowy.

Byczemu scenariuszowi może pomóc wiadomość o tym, że Bitstamp uzyskał BitLicencję od Departamentu Usług Finansowych Stanu Nowy Jork, pozwalając Bitstamp na działanie w USA, przy pełnym przestrzeganiu przepisów 🚀. Jest to świetny znak dla Bitstamp, jednej z największych w Europie giełd kryptowalutowych i jednej z najstarszych giełd kryptowalut (ogólnie założonej w 2011 r.). Giełda może teraz rozszerzyć swoje usługi na terytorium USA. Firma planuje również zapewnić lepszą obsługę poprzez aktualizację, która pozwoli systemowi transakcyjnemu TRADexpress firmy Cinnober na realizowanie zamówień do 1250 razy szybciej.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

[wtpsw_carousel]

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.