Binance uruchomi Binance Futures, platformę transakcyjną z dźwignią do 20x

Changpeng Zhao, dyrektor naczelny jednej z największych giełd kryptowalut Binance, ujawnił, że firma planuje uruchomienie platformy obrotu kontraktami terminowymi z początkowym wsparciem dla kontraktów BTC / UTSDT z dźwignią do 20x. Dyrektor generalny ogłosił wiadomość podczas swoje wystąpienia na dzisiejszym, azjatyckim Blockchain Summit w Tajpej.

Według reportera Cointelegrapha, który był na miejscu na miejscu, Zhao – lepiej znany ze swojego skrótu: „CZ” – wskazał, że choć nie ma jeszcze dokładnej daty uruchomienia nowej platformy handlowej „Binance Futures” to w ciągu kilku najbliższych tygodni pojawi się wersja testowa dla symulacji i sprawdzenia systemu przez użytkowników. Może to im zapoznać się z platformą oraz „Binance Futures” dowie się o ewentualnych poprawkach.

Podgląd nadchodzącego interfejsu platformy Binance Futures. Źródło: twitter @Binance

CZ ujawniła, że ​​docelowo platforma będzie wspierać długie i krótkie kontrakty handlowe na różne aktywa kryptograficzne.

Firma kontynuuje również wdrażanie nowych par handlowych i funkcji dla swojej platformy transakcyjnej, nie-depozytowej, Binance DEX – ostatnio dodano 2 nowe pary handlowe zw stablecoinami.

21 czerwca, pionier kontraktów BTC, Chicago Mercantile Exchange (CME) Group poinformował, że zainteresowanie kontraktami terminowymi na bitcoiny (BTC) osiągnęło najwyższy poziom.  Kontrakty osiągnęły wartość nominalną 1,7 mld USD w dniu 28 czerwca.

Jeśli szukasz dobrego miejsca na naukę gry na giełdzie z dźwignia to idealną platformą jak na dzień dzisiejszy jest Bitmex. Bitmex oferuje lewar aż do 100x. Giełda Bitmex ma już uruchomiona wersję testową, gdzie na start otrzymujemy losową ilość BTC, którymi możemy trenować i handlować bez konsekwencji.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.