Binance przejmuje WazirX. Dlaczego warto wykonać airdrop WRX?

Ostatnie dni na rynku krypto są bardzo intensywne, cena Bitcoina ponownie szaleje. Podczas zawirowań na wykresach, na backstage’u dzieją się całkiem interesujące rzeczy. Mowa tutaj o Binance i giełdzie WazirX. Binance, jedna z najlepszych giełd kryptowalut pod względem obrotu, nabyła znaną, indyjską platformę służącą do handlu kryptowalutami o nazwie WazirX. Według źródła informacji „Economic Times„, transakcja przejęcia została oszacowana na 5-10 milionów USD. Do zdobycia są darmowe tokeny WazirX (WRX), dlatego też postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się akcji promocyjnej. Czy warto zacząć zbierać tokeny WRX? O tym niżej:

Silnik WazirX peer-to-peer (P2P) zostanie zintegrowany z platformą Binance Fiat Gateway w pierwszym kwartale 2020 roku. Umożliwi to handel dowolnymi aktywami cyfrowymi dostępnymi na giełdzie Binance, np.: Tether (USDT) lub innymi kryptowalutami z rynku WazirX P2P. Dodatkowo, użytkownicy Binance będą mogli bezpośrednio kupić Tether (USDT) za INR (indyjskie rupie) na Binance i aplikacji na iOS lub Androida.

Binance chce ułatwiać dostęp do kryptowalut

„Kolejna faza masowej adopcji dla Crypto nastąpi z krajów rozwijających się na całym świecie. Indie z ponad miliardem ludzi są przygotowane do masowego przyjęcia kryptowalut, a to przejęcie przez Binance daje nam możliwość zaspokojenia nie tylko Indii, ale każdego rozwijającego się kraju, w którym należy zbudować cyfrowe fiaty. Przejęcie to kolejny krok w kierunku realizacji naszej wspólnej misji z Binance polegającej na decentralizacji świata”

– powiedział Nischal Shetty , CEO WazirX.

Dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao (CZ) tłumaczy decyzję przejęcia tym, że tak młoda grupa demograficzna w Indiach daje przewagę w stosowaniu i rozwijaniu nowych technologii finansowych i wierzy, że odegra to istotną rolę w uczynieniu z Indii globalnego centrum innowacji blockchain. Wierzy też, że Indie będą jedną z ich pierwszych prób stymulowania wzrostu finansowego i dostępu do krajów rozwijających się poza tym krajem.

CZ zwyczajnie, wierzy, że przejęcie indyjskiego rynku przyczyni się przede wszystkim na rozwój rynku kryptowalut w tym kraju, pozyska on dzięki temu znaczną część ich klientów co oczywiście ma przełożyć się na poprawienie wyników finansowych.

Oprócz zapewnienia zaawansowanej platformy do handlu kryptowalutami dla indyjskich użytkowników, Binance skupił się również na wspieraniu i rozwoju indyjskiego systemu blockchain jako całości. Na początku tego roku, indyjska firma Matic Network z powodzeniem pozyskała fundusze za pośrednictwem Binance Launchpad. Binance X, inicjatywa mająca na celu wspieranie innowacyjności developerów w ekosystemie Binance, rozpoczęła ostatnie działania mające na celu stymulowanie rozwoju blockchain i wsparcie w Indiach dzięki niedawnemu wydarzeniu w Bengaluru. Zachęcają oni indyjskich programistów do tworzenia blockchainowej społeczności.

www.binance.com

Kilka słów o WazirX

Przejęcie i integracja WazirX jest częścią rosnącej listy globalnych partnerów Binance. Wszystko to po to by zapewnić łatwy dostęp i więcej opcji dla ludzi w regionach, które mogą wydawać się nieco bardziej oddalone od cywilizacji do zakupu kryptowalut za waluty tradycyjne w szybki i bezpieczny sposób.

WazirX został wprowadzony na rynek w 2018 roku. Jest to największa i najbardziej zaufana giełda kryptowalut w Indiach, która może pochwalić się ponad 200 000 pobraniami aplikacji ze średnią oceną 4,4. Niedawno WazirX stał się globalny. WazirX uruchomił także pierwszy na świecie automatyczny mechanizm P2P (Peer-to-Peer), który pomaga handlowcom w konwersji rupii indyjskich na krypto i odwrotnie. Dzisiaj jest to najprostsza, najszybsza i najczęściej stosowana metoda wpłaty lub wypłaty rupii indyjskich w Indiach. Najnowsza unikalna funkcja WazirX, Smart Token Fund, pomaga inwestorom kryptowalut znaleźć ekspertów i pozwolić im zarządzać ich portfelem.

Od momentu wprowadzenia WazirX na rynek odnotowano znaczny wzrost wolumenu i adopcji pomimo lekkich czkawek regulacyjnych. Po przejęciu Binance, WazirX: „będzie mógł rozszerzyć swoją przewagę P2P na więcej krajów i rozwiązać problem konwersji kryptograficznej dla mas ”, przynajmniej tak mówi oficjalny komunikat prasowy na stronie WazirX.

Airdrop WazirX – darmowe 200 WRX

Ostatnimi czasy, coraz więcej osób wykonuje airdropy i całkiem dobrze na tym wychodzi. Oczywiście są też, osoby, którym szkoda 5 minut swojego czasu bo według nich te akcje promocyjne nie są warte zachodu. Airdrop WRX może okazać się całkiem opłacalnym przedsięwzięciem. Ich token, który będzie popularny na wschodzącym i rozwijającym się rynku indyjskim może faktycznie osiągnąć sensowną wartość. Zwłaszcza, że na samym starcie pomaga w tym Binance, co napędza „hype” na WRX. To głównym czynnik, dla którego warto zostać posiadaczem tokenu indyjskiej giełdy ze wsparciem od Binance.

Kiedy Binance rozdawał swoje BNB o wartości kilkunastu centów USD nikt się nie spodziewał, że osiągnie on wartość 30$ za sztukę. Giełdowe tokeny lubią sobie rosnąć na wartości, przykładów jest całe mnóstwo.

Jeśli chcesz otrzymać 200 WRX i więcej to zapoznaj się z naszym wpisem. Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Token WRX ma zostać udostępniony do handlu w marcu 2020 roku. Pojawiają się plotki, że jego wartość początkowa ma wynosić 0.3 USD za sztukę.

Jaka jest twoja opinia na temat indyjskiej giełdy WazirX i przyszłości tokenu WRX? Podziel się nią w sekcji komentarzy poniżej.

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.