Binance Futures udostępni handel kontraktem na tokeny DeFi

Giełda Binance oznajmiła, że na ich platformie przeznaczonej do handlu kontraktami terminowymi na BTC i inne kryptowaluty, uruchomi kontrakt na złożony indeks DEFI / USDT. Handel ma zostać otwarty o godzinie 7:00 (UTC) w dniu: 28.08.2020. Kontrakt wieczysty DEFI / USDT Composite Index jest kontraktem futures, którego zabezpieczeniem jest depozyt w USDT. Użytkownicy będą mogli wybrać dźwignię do 50x.

„DEFI” to ticker reprezentujący „Decentralized Finance”, nie jest to nowy token. Będzie to złożony kontrakt wieczysty, który będzie reprezentował koszyk tokenów protokołu zdecentralizowanych finansów (DeFi) notowanych na Binance. Cena indeksu jest obliczana na podstawie średnich ważonych cen tokenów w czasie rzeczywistym na Binance. Indeks złożony DEFI jest denominowany w USDT.

Indeks składa się z następujących protokołów DeFi: Band Protocol (BAND), Compound (COMP), Kava.io (KAVA), Kyber Network (KNC), Aave (LEND), Chainlink (LINK), Maker (MKR), Synthetix Network Token (SNX), Swipe (SXP) i 0x (ZRX).

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.