Binance finalizuje zakupu udziałów w Swipe i przygotowuje się do wydania kart płatniczych

Dobrze wiecie, że informujemy Was tylko o ważnych wydarzeniach, ze świata kryptowalut. Właśnie dowiedzieliśmy się, że giełda Binance finalizuje transakcję przejęcia większościowego pakietu w kryptowalutowym startupie Swipe.io. Ten ruch toruje drogę gigantowi platformy do handlu kryptowalutami do realizacji planu wydania markowych kart płatniczych.

Umowa przedstawiająca zakończenie transakcji może zostać upubliczniona już w tym tygodniu. Przedstawiciel Binance odmówił komentarza, zrobi to dopiero po pełnej finalizacji zakupu udziałów w swipe.

Jeśli śledzicie nasze publikacji na telegramie to zapewne wiecie, że plany Binance dotyczące karty płatniczej są w trakcie realizacji. Od tamtego czasu giełda oficjalnie ogłosiła, że jej tak zwana karta Binance „zaoferuje wszystko to, co zwykła karta płatnicza, plus wiele więcej”. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że karta Binance zostanie wydana jako produkt z białą etykietą od Swipe.

Swipe.io oferuje wielowalutową aplikację, portfel kryptowalutowy, a także kartę debetową Visa, która może być zasilana kryptowalutami. Zgodnie z informacjami widniejącymi na stronie stronie internetowej Swipe, karty są wydawane przez Contis Financial Services Ltd, członka Visa, licencjonowanego przez Urząd Kontroli Finansowej Wielkiej Brytanii.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.