Binance Coin podwaja swoją wartość w ciągu ostatniego miesiąca

Powolny i spokojny rynek kryptowalut w 2019 roku, nie oznacza, że nie można już na nim zarabiać. Spora liczba kryptowalut zyskała na wartości od początku tego roku, w tym TRON od 0,018 USD do 0,024 USD, Litecoin od 30 USD do 43 USD, HOLO, który podwoił się w cenie od 0,0005 USD do 0,001 USD, i oczywiście Binance Coin, którego również cena prawie podwoiła swoją wartość od 5,50 do 9,64 USD.

Dlaczego BNB radzi sobie tak dobrze?

Pierwszym powodem, który może przychodzić  na myśl, jest Launchpad Binance. Ostatnio byliśmy świadkami wyjątkowo szybkiej sprzedaży tokenów BitTorrent na platformie, które wyprzedały się w około 14 sekund. Binance odpowiada za większość wywołanych hype’ów w świecie kryptowalut. Nie tylko dominuje w obrotach z ponad 600 milionami dolarów w ciągu ostatnich 24 godzin, ale ma również bardzo dobrą reputację. Changpeng Zhao jest niezwykle lubiany w społeczności kryptowalutowej, częściowo ze względu na znakomitą komunikację jeśli chodzi o problemy, które mogą pojawiać się z giełdą.

Wraz z ostatnimi pozytywnymi informacjami i wzroście wartości, BNB dostał się na 10te miejsce rankingu kryptowalut  pod względem wartości rynkowej. To około 200 milionów dolarów po Bitcoinem SV, który stracił ponad 30% wartości od początku roku.

Technicy

Interesującym patternem do obserwowania jest korelacja pomiędzy wzrostem wolumenu a wzrostem ceny w $ BNB. Walter Wyckoff podkreśla to zjawisko na Twitterze:

Możemy tylko założyć, że jeśli wolumen rośnie, to cena również będzie. Następnym wydarzeniem, które również może spowodować wzrost wolumenu dla BNB, jest uruchomienie Fetch.AI na Binance Launchpad. Uruchomienie zaplanowano na 25 lutego, czyli za 2 tygodnie.

Zgodnie ze specyfikacją projektu, Fetch.AI ma na celu połączenie uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji i blockchaina by stworzyć ekonomiczny internet. To skomplikowane przedsięwzięcie, które trudno wytłumaczyć jednym zdaniem. Jeśli jesteś nim zainteresowany i chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów to możesz przeczytać ich whitepaper.

Wygląda na to, że Binance Launchpad służy jako zamiennik dla ICO na 2019. Podczas gdy STO zastępują oferty ICO to Launchpad Binance udostępnia znacznie szersze możliwości na platformie do pozyskania funduszy na projekt. Co więcej, projekty są weryfikowane przez zespół Binance, co znacznie zmniejsza szanse oszustw.

W chwili pisania, jedna sztuka BNB warta jest 9,1 USD. Obecny wolumen wynosi 102 mln USD, który oczywiście pochodzi głównie z giełdy Binance.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.