Binance CEO o partnerstwie z Ripple i zostaniu „Road Builderem”

Podczas pierwszej sesji streamingu wideo na żywo, Changpeng Zhao (CZ), CEO jednej z głównych giełd kryptowalut, Binance, powiedział że uzyskała podobno 446 milionów dolarów zysku netto w zeszłym roku, a teraz rozważa współpracę z Ripple dodając, że firma chce zostać twórcą pewnej infrastruktury.
Ponadto, CEO wykazał zainteresowanie wykorzystaniem xRapid firmy Ripple, produktu wykorzystującego cyfrowy zasób XRP, do oferowania płynności na żądanie. Czy wyobrażacie sobie co mogliby zdziałać razem tacy giganci rynku krypto? Ripple + Binance, największe firmy robią fuzje, po to by mieć władzę oraz kontrolę nad resztą projektów. Razem inwestują w nowe firmy, które mają większy potencjał lub takie które mogą w przyszłości im zagrażać. Plan idealny czy fatalny?

„Chcemy, aby Binance było budulcem całej infrastruktury, chcemy budować infrastrukturę lub inwestować w inne projekty, które budują infrastrukturę […] Chcemy być ludźmi budującymi drogi, aby inni mogli budować budynki w mieście „Changpeng Zhao

DEX:

„Skupiamy się teraz na wprowadzaniu większej liczby funkcji, dlatego współpracujemy z wieloma innymi partnerami. W przypadku xRapid nic teraz nie może się wyklarować, ale w przyszłości z pewnością będziemy chcieli dodać ich jako partnera „- wyjaśnił CZ. Jednym z powodów jest to, że Binance koncentruje się na swoim DEX-ie, którego celem jest uruchomienie testnet’u za kilka tygodni.

Jeśli chodzi o kwestię decentralizacji, CZ wyjaśnia: „Jeśli używasz portfela sprzętowego i łączysz się z łańcuchem Binance, wiesz, że twoje prywatne klucze nigdy nie opuszczą twojego urządzenia. Mamy wiele innych sposobów udowodnienia, że ​​nawet z innych urządzeń lub od innych klientów klucze prywatne nigdy nie opuszczają urządzenia. Z tej perspektywy [Binance DEX] jest zdecentralizowany […] Czy mamy duży wpływ na sieć i walidatory? Tak. Na początku chcemy być bardziej scentralizowani. W porównaniu do innych sieci, będziemy mieli nieco większy wpływ. Uważam, że ważne jest, aby utrzymać ten wpływ na wczesnym etapie. W miarę upływu czasu dołączy do nas coraz więcej otoczki krypto, a nasz wpływ będzie się zmniejszał. ”

Co więcej, BNB, macierzysty symbol Binance, który wczoraj stał się dziesiątą co do wielkości kryptowalutą według kapitalizacji rynkowej, zostanie również wykorzystany na DEX.

OCO:

W odniesieniu do nowych funkcji dyrektor generalny stwierdził, że często żądaną funkcją na platformie jest OCO (One-Cancels-the-Other Order), które jest kombinacją zlecenia stop z zleceniem limit. Pozwala użytkownikom umieszczać zarówno oferty na zysku, jak i stop loss. Na przykład, jeśli kryptowaluta handluje między 200 a 220 USD, inwestor może złożyć zamówienie tego rodzaju, że pojawi się oferta z limitem powyżej 220 USD oraz zlecenie stop poniżej 200 USD. Gdy cena krypto leci powyżej oporu lub poniżej wsparcia, zostanie wykonane odpowiednie zlecenie, a kolejne(przeciwne) zostanie automatycznie anulowana. „Pracujemy nad tym […] Zaimplementowanie zajmie trochę więcej czasu, ale nasi faceci nad tym pracują” – dodał Zhao.

Wspomniał też, że giełda planuje zezwolić na handel z dźwignia w bliższej nieokreślonej jeszcze przyszłości oraz, że rozważa wprowadzenie takiego handlu, który wykorzystuje inteligentne kontrakty.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.