Australia płonie, ogień zabija miliony zwierząt… Posiadacze kryptowalut wspierają strażaków i weterynarzy

Australia płonie, ginie niewyobrażalna liczba leśnych zwierząt. Najgorsze jest to, że winni są ludzie. Okazuje się, że cały kontynent może być zagrożony wypaleniem. Cały świat organizuje zbiórki na pomoc osobom poszkodowanym, a przede wszystkim by wesprzeć akcje ratunkowe strażaków. Społeczność cyfrowych aktywów również przychodzi na ratunek i powstają zbiórki BTC. W takich sytuacjach przesyły wartości Bitcoina działają niezawodnie.

Pożary w Australii i kryptowaluty…?

Pożary w Australii niestety trwają już kilka dni i może być jeszcze gorzej. Skala pożarów jest tak duża, że w niektórych obszarach lasów nie ma sposobu na powstrzymanie rozprzestrzeniających się płomieni. W Pożarach zginęło ponad 20 osób, a liczbę straconych zwierząt podaje się w setkach milionów. Strażacy aktualnie skupiają się na ratunku zwierząt, a szczególnie gatunków, które są bliskie wyginięciu. Zgodnie z informacjami podawanymi przez australijskie media w pożarze mogło już zginąć ponad PÓŁ MILIARDA zwierząt… Koale, kangury, Dingo, Kazuary, Emu, dzikie konie, a nawet najmniejsze pingwiny świata.

W skutek bardzo dużych obrażeń zwierząt, weterynarze niekiedy zmuszeni są do masowej eutanazji…

Na całym świecie, powstało już wiele zbiórek by pomóc strażakom, weterynarzom i ludziom poszkodowanym. Niestety, przelewy wiszą w powietrzu, bo jak każdy z nas wie, banki nie pracują zbyt wydajnie w weekendy. Tutaj pojawia się opcja natychmiastowej pomocy korzystając z siły i technologi na której oparte są kryptowaluty.

Bitcoin działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, nieustannie od 11 lat! Przy odpowiednim (fee), czyli prowizji, Bitcoin jak i inne kryptowaluty są wstanie dotrzeć niemalże natychmiastowo na drugi koniec świata. Jakby tego było mało, mogą docierać bezpośrednio do strony oczekującej bez udziału żadnych pośredników.

Australia potrzebuje pomocy

Wczoraj, Alex Saunders, założyciel australijskiego portalu informacyjno-edukującego o kryptowalutach postanowił założyć portfel BTC na który można przesyłać środki na pomoc Australii.

Alex, kontaktując się wcześniej ze służbami ratunkowymi stworzył również adres dla innych kryptowalut takich jak: ETH, LTC, BCH oraz BNB.

Środki trafią do strażaków, a oni sami będą wiedzieć najlepiej na co je przeznaczyć. W chwili pisania tego wpisu, w mniej niż dobę udało się zebrać ponad 5000 USD. Ilość BTC na adresie możecie śledzić tutaj.

Jak myślicie? Czy Bitcoin i inne kryptowaluty są dobrym rozwiązaniem na szybkie i sprawne wspieranie akcji ratunkowych w sytuacjach kryzysowych?Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Zostaw komentarz

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.