Airdrop: Trust Wallet ponownie rozdaje 500 TWT

Trust Wallet powraca z promocją, w której rozdaje swój natywny token TWT. Do odebrania jest nawet do 1000 TWT oraz 500 TWT za polecenie. Ostatni airdrop przebiegł bardzo pozytywnie, a popyt na TWT cały czas wzrasta. Zapewne dobrze wiecie, że sam Trust Wallet ma większe powiązania z topową giełda Binance oraz jest przez nią wspierany. Tym razem należy zaprosić znajomych do pobrania walletu oraz zachęcić ich do kupna wybranej kryptowaluty za minimalnie 50 USD. Zarówno Ty jak i Twoi znajomi otrzymają bonus w postaci 1000 lub 500 TWT.

Airdrop Trust Wallet part 2

Od 1 sierpnia nowy program poleceń będzie dostępny dla wszystkich i każdy użytkownik Trust Walletu będzie mógł zarabiać zapraszając swoich znajomych. Jako bonus, pierwsze 10000 udanych poleceń w ramach nowego programu otrzyma dodatkowe 500 TWT. To oznacza, że zarówno osoba polecająca, jak nowy użytkownik otrzymają po 1000 TWT. Czyli jeśli skorzystacie z airdropu jako jedni z pierwszych otrzymacie po 1000 TWT zamiast po 500 TWT.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem od firmy, nagrody zostaną wypłacone do 1-2 dni po udanym poleceniu, a w najbliższej przyszłości mają być przyznawane automatycznie.

Podczas nowego programu poleceń wszystkie nieaktywne kody polecające zostaną aktywowane.

Z szerszym opisem Trust Wallet możecie zapoznać się w naszym wcześniejszym wpisie dotyczącym pierwszego programu wynagrodzeń TWT. Dowiedzie się również czym dokładnie jest ten token.

Instrukcja:

  1. Pobierz Trust Wallet z tego linku zaproszeniowego
  2. Wybierz swoją ulubioną kryptowalutę i kliknij przycisk „buy”
  3. Kup wybraną kryptowalutę za minimalnie 50 USD
  4. Jeśli skorzystałeś/aś z powyższego linku zaproszeniowego otrzymasz 1000 TWT (jeśli jesteś jednym z 10000 użytkowników) lub 500 TWT
  5. Zapraszaj swoich znajomych by zdobyć więcej TWT. Twój link znajduje się w „Settings” > „Invite a Friend”
  6. Dołącz do naszego kanału na telegramie by być na bieżąco z tego typu promocjami (opcjonalne)

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu na naszym facebooku. Piszcie śmiało jeśli coś jest dla Was nie jasne, pomożemy.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.