Airdrop: Trust Wallet rozdaje darmowe 100 TWT (~10 USD)

Dzisiaj wracamy do Was z ciekawą promocją od Trust Wallet. Można odebrać minimalnie 100 TWT – nowego tokenu zaufanego portfela kryptowalutowego. Trust Wallet to jeden z najbardziej znanych i wysoko oceniany portfeli do gromadzenia i przechowywania kryptowalut (App Store: 4.8/5 – średnia z 4700 ocen, Google Play: 4,6/5 – średnia z 17 700 ocen). Przechowywanie kryptowalut na giełdach jest bardzo ryzykowne, więc czas najwyższy aby zainstalować swój własny, mobilny portfel. W ciągu kilku najbliższych tygodni możecie odebrać minimalnie 100 tokenów o szacunkowej wartości 10 USD. Jedyne co należy zrobić to pobrać aplikację mobilną i założyć portfel. Instrukcje znajdziecie poniżej.

Trust Wallet – Opis

Trust Wallet to przede wszystkim bezpieczny portfel do przechowywania twoich kryptowalut, ponieważ klucze prywatne do portfeli są dostępne tylko dla użytkownika i tylko on może z nich korzystać. Dodatkowo istnieje wiele dodatkowych zabezpieczeń. Trust obsługuje większość najpopularniejszych kryptowalut, w tym np. : ETH, BTC, XRP, TRX, XLM, BNB. Dodatkowo Trust Wallet jest silnie powiązany z Giełdą Binance. Dwa lata temu Binance zakończyło proces przejęcia Trust Wallet, bezpiecznego i intuicyjnego portfela mobilnego. Trust Wallet działa bezproblemowo z Binance DEX i protokołem Kyber Network, umożliwiając natychmiastowe transakcje na zdecentralizowanej giełdzie. Co jest bardzo ważne, Trust Wallet nigdy nie pobierał, ani nie będzie pobierać żadnych danych osobowych od użytkowników co daje pełną anonimowość. Jest kompatybilny z ERC20 i BEP2 – czyli mamy tutaj pełną obsługe dowolnych tokenów ERC20 w sieci Ethereum i BEP2 w Binance Chain. Dzięki Web3, Trust Wallet umożliwia interakcję ze zdecentralizowanymi aplikacjami (DApp) bezpośrednio z przeglądarki i walletu. Jest to Skrupulatnie wykonane narzędzie, które zapewnia płynne, proste i bezpieczne połączenie między Tobą, siecią Ethereum i dowolną zdecentralizowaną aplikacją (DApp).Trust Wallet Token – TWT Airdrop

Co wiemy aktualnie o nowym tokenie od Trust Wallet? Tak na prawdę niewiele, oprócz jego specyfikacji. Trust Wallet Token (TWT) został stworzony na Binance Chain z całkowitą podażą 90 MLD. Jego losy możecie prześledzić po tym linkiem. Jakie będzie zastosowanie tokenu? Możemy się spodziewać klasycznego użycia podobnie jak ma to miejsce wśród innych portfeli kryptowalutowych. Na przykładzie CRO i MCO, można wywnioskować, że przypadków użycia tych tokenów jest bardzo dużo. Na co jednak zdecydują się developerzy zostanie ogłoszone wraz z rozwojem tokenu. TWT ma mieć zastosowanie np. w: braniu udziału posiadaczy tokenu w podejmowaniu decyzji o dodaniu nowej obsługi blockchain, tokenów i produktów na Trust Wallet, zniżki na usługi DEX i zakup kryptowalut w aplikacji oraz nagrody dla partnerów.

Na tą chwilę, szacunkowa wartość 100 TWT to 10 USD, a więc czy będzie miało taką wartość? Zgodnie z tym , co piszą na blogu Trust Wallet, wartość zależy tylko i wyłącznie od ich użytkowników. Roadmap – czyli mapa planów rozwojowych tokenu ma zostać ogłoszona niedługo.Jak otrzymać 100 TWT – Airdrop Instrukcja

  • Pobierz aplikację Trust Wallet z tego linku zaproszeniowego
  • Załóż nowy portfel w aplikacji zapisując na kartce swoje frazy przywracające dostęp
  • Po założeniu portfela, kliknij ponownie w link zaproszeniowy. Musi pojawić się powiadomienie, że otrzymano 100 TWT.
  • Zapraszaj znajomych, za każdego otrzymasz dodatkowe 100 TWT.
  • Dołącz do naszego kanału na telegramie by być na bieżąco z podobnymi promocjami (opcjonalnie).

Tokeny TWT zostaną przypisane na nasze portfele pod koniec każdego miesiąca, aż do oficjalnego zakończenia promocji. Tokeny będziemy mogli wymienić na BTC lub inne kryptowaluty, np. Binance DEX.

Wybrane dla Ciebie:

 Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

2 Comments

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.