Airdrop: Taklimakan Network rozdaje darmowe USDT oraz TAN

Przedstawiamy wam kampanie promocyjną od firmy Taklimakan Network. Środki przeznaczone na promocję to 250.000 USDT. By wziąć w niej udział wystarczy prosta rejestracja na platformie Taklimakan Network. Każda zarejestrowana osoba otrzymuje symboliczne 0.1 USDT, a za polecenie po 0.2 USDT. Czy warto? Oczywiście, że tak, gdyż Taklimakan Network to platforma online stworzona dla entuzjastów kryptowalut na, której każdy znajdzie coś dla siebie. Wiadomości, analizy, sygnały, treściwe artykuły oraz zarabianie na udostępnianiu autorskich treści. Szczegóły opisujemy niżej:

Czym jest Taklimakan Network?

Taklimakan Network to platforma stworzona dla entuzjastów kryptowalut i ich użytkowników. Daje możliwości takie jak:

 • Jest to agregator newsów ze świata kryptowalut. Użytkownicy maja dostęp do najświeższych i najważniejszych wiadomości pochodzących z zaufanych źródeł
 • Traderzy oraz spekulanci mogą publikować tam swoje analizy kryptowalut i zarabiać na tym. Inni użytkownicy zaś, mogą śledzić poczynania na giełdzie wybranych osób. Na platformie z łatwością otrzymacie dostęp do darmowych jak i płatnych sygnałów. Traderzy mają dostęp do szerokiej gammy narzędzi
 • Jest to dobre miejsce dla blogerów i stron o tematyce kryptowalut. Dzięki powiększającej się społeczności na platformie Taklimakan, blogerzy za pomocą treściwych artykułów mogą docierać do większego grona odbiorców
 • Można tam tworzyć i udostępniać kursy za opłatą
 • W sekcji „rynki” użytkownicy mają dostęp do danych historycznych większości projektów kryptowalutowych oraz giełd
 • Platforma jest obsługiwana w ponad 20 różnych językach oraz jest możliwość włączenia powiadomień np. z sekcji sygnałów
 • Każdy użytkownik platformy może stworzyć lub dodać tam swój adres portfela i zacząć zarabiać lub płacić za różne usługi
 • Stworzony jest system oceniania przez użytkowników, więc każdy na swoim profilu może zbierać pozytywne lub negatywne opinie. To pomoże naświetlić wiarygodność udostępniania poszczególnych treści
 • Każda publikacja użytkownika może zarabiać natywne tokeny TAN

Token Taklimakan (TAN) został stworzony na platformie Ethereum i jest to główny środek wymiany między użytkownikami. To może być Twoje kolejne miejsce, w którym nie zabraknie edukacji, treściwych informacji oraz możliwości zarabiania tokenów TAN lub innych opartych o Ethereum.

Airdrop Taklimakan Network (TAN)

Jest to akcja promocyjna, która ma na celu pozyskanie większej ilości użytkowników platformy oraz dotarcia to potencjalnych zainteresowanych osób, które zechciały by na niej publikować swoje treści. Co trzeba zrobić by otrzymać 0.1 USDT oraz możliwość zarabiania na platformie? Instrukcja poniżej:

 • Zarejestruj się na platformie z tego linku
 • Potwierdź swój e-mail przy użyciu kodu, który zostanie na niego wysłany
 • Po zalogowaniu się, kliknij w okno swojego profilu oraz w zakładkę „My Finance” – tam stwórz swój portfel lub dodaj go
 • W tej zakładce znajdziesz również swój link polecający klikając w „invite friends”
 • Zapraszaj osoby, za każdą z nich otrzymasz 0.2 USDT, a oni powitalne 0.1 USDT
 • Opcjonalne: Dołącz do naszego kanału na telegramie by być na bieżąco z podobnymi promocjami

Promocja głównie polega na tym by zapraszać swoich znajomych na platformę. Za każdą zaproszoną osobę otrzymamy 0.2 USDT, a za każdą zaproszoną osobę naszych zaproszonych osób otrzymujemy po 0.05 USDT.

Na pierwszy rzut oka nie wygląda to na kokosy, jednakże tutaj potrzebujemy jedynie rejestracji, która trwa maksymalnie minutę.

Maksymalna kwota jaką można zebrać to 5000 USDT, można zaprosić maksymalnie 1000 osób. Oczywiście poza gwarantowanym bonusem za rejestrację mamy szansę na dodatkowy zarobek, gdyż na platformie organizowane są liczne konkursy, a za każdą transakcje osoby poleconej otrzymujemy 5% w tokenach TAN.

Promocja trwa 3 miesiące od 1 kwietnia do 1 lipca 2020 roku. Zgodnie z oficjalnymi informacjami, Taklimakan Network zastrzega sobie prawo do przedłużenia kampanii na dłuższy okres.

Zaproszenie znajomych może wydawać się trudnym zadaniem, ale nic bardziej mylnego. Taklimakan Network to dobre miejsce dla osób zainteresowanych kryptowalutami i technologią blockchain. Dzięki tej platformie, możecie doradzać znajomym gdzie mogą rozmawiać o kryptowalutach, czytać najnowsze wiadomości, otrzymywać materiały edukacyjne od mentorów, porady od analityków oraz odkrywać nowe możliwości.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajdę swój link polecający?
Twój link polecający jest wyświetlany na Twoim koncie od momentu rejestracji. Mój profil -> Moje finanse -> Zaproś Znajomych. Ta sekcja jest dostępna tylko w wersji komputerowej. Skopiuj link i udostępnij go osobie zaproszonej do sieci Taklimakan. Możesz także użyć funkcji „udostępnij” bezpośrednio z platformy dla FB, Twittera, Telegramu, LinkedIn, WhatsApp.

Jak wypłacane są nagrody?
Wszystkie nagrody i zdobyte bonusy są dodawane bezpośrednio do portfela Ethereum, który został przez Was stworzony na platformie lub importowany i połączony z kontem. Nagrody i bonusy będą dystrybuowane między 1 a 5 dniem każdego miesiąca przez Airdrop do portfeli użytkowników powiązanych z profilami na platformie. Ważne jest również to, że do czasu 1-5 dnia kolejnego miesiąca nie ujrzycie na platformie waszych zebranych nagród, są one manualnie zatwierdzane przez zespół, który się tym zajmuje.

Zapraszamy oczywiście do śledzenia naszego profilu w Taklimakan Network.

Wybrane dla Ciebie:

 Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.