Airdrop: KuCoin Play rozdaje kryptowaluty. Masz szansę na darmowe 10000 USDT.

Tego typu promocje lubicie najbardziej. Dobrze znana giełda KuCoin uruchamia nową platformę o nazwie KuCoin Play w wersji beta. Jest to miejsce, które pozwala użytkownikom zarabiać kryptowaluty za wykonywanie prostych czynności w mediach społecznościowych i nie tylko. Giełda KuCoin z tej okazji ma do rozdania aż, 1000000 USDT. Przewidywane jest łącznie 550 zwycięzców, a zatem szanse są bardzo duże. 50 losowo wybranych osób otrzyma po 10000 USDT, a 500 najlepszych polecających otrzyma po 1000 USDT. Najlepsze jest to, że nie wymaga to od użytkowników zaangażowania finansowego. Wystarczy rejestracja, wykonywać proste zadania w social mediach i wskakujemy na listę do losowania nagród. Warto? WARTO.

Czym jest platforma KuCoin Play?

KuCoinPlay pozwala użytkownikom brać udział w konkursach, w których mogą odkrywać i wspierać swoje ulubione projekty blockchain w bardziej zabawny i wciągający sposób. Najlepsi gracze w każdym z konkursów zostaną nagrodzeni niesamowitymi nagrodami w kryptowalutach.

Giełda KuCoin jeszcze w 2019 roku, a dokładnie we wrześniu rozesłała ekskluzywne zaproszenia do wybranej liczby użytkowników giełdy, aby dołączyli do wersji beta. Pomyślnie zakończone konkursy to: Pundi X – Pula nagród: 19 tys. Efektów, Nimiq – Pula nagród: 4 mln NIM, Bolt – Pula nagród: 750 tys. BOLT, SpendCoin – Pula nagród: 710 tys. SPND, NIX – Pula nagród: 41 tys. NIX, KuCoin Shares – Pula nagród: 5 000 KCS

Po za rozdaniem 1000000 USDT mamy aktualnie możliwość wzięcia udziału także w kilku innych konkursach: VideoCoin oraz Nimiq.

Instrukcja:

  1. Zarejestruj się na KuCoin Play z tego linku
  2. Zweryfikuj swój numer telefonu oraz meila
  3. Przejdź do zakładki Play i dołącz do wybranych konkursów
  4. Wykonaj przynajmniej jedno zadanie by zakwalifikować się do losowania nagrody 10000 USDT
  5. Wykonuj więcej prostych zadań społecznościowych i zbieraj punkty. Bycie w top 500 gwarantuje 1000 USDT
  6. Opcjonalnie: Dołącz do naszego kanału na telegramie by być na bieżąco z promocjami rynku kryptowalut

PS: Dziękujemy za skorzystanie z naszego linku. Dzięki Wam i takim promocjom możemy rozwijać serwis coininsider.pl.  Obserwujcie nasze social media, niedługo liczne konkursy.

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.