Airdrop: Darmowe kryptowaluty TODAQ (TDN) ~15$

 • Dzisiaj przedstawiamy Wam airdrop od TODAQ (TDN)
 • Airdrop jest warty 46 tokenów TDN (~ 15 USD)
 • Możliwość zapraszania najomych: 6 tokenów TDN (~ 2 $)
  za każde polecenie
 • Dystrybucja tokenów przewidziana na 8 lipca 2020 roku
 • Nie jest konieczna weryfikacja, potrzebujemy jedynie: Telegram, Twitter, Facebook, Youtube oraz email
 • Token TDN jest zdatny do handlu na BitForex.com

Krótko o TODAQ (TDN)

TODAQ to firma technologiczna, która tworzy nowy ekosystem ekonomiczny sterowany cyfrowo. Zapewnia rzeczom cyfrowym wartość zachowującą przenośność rzeczy fizycznych i rzeczy fizycznych z płynnością rzeczy cyfrowych. Na protokole TODA można umieścić wszystko: tożsamość, towary, usługi, pieniądze itp. Od banków po firmy i osoby fizyczne, każdy może mieć rzeczywistą własność i kontrolę nad swoimi aktywami cyfrowymi dzięki tej firmie. TODAQ zapewnia interoperacyjność wszystkim przedsiębiorstwom, bankom i rządom w tworzeniu oprogramowania dla ich firm. Ponad 25 branż z Azji, Bliskiego Wschodu, Europy i obu Ameryk wybrało usługi TODAQ Global. Natywny blockchain TDN to Ethereum.

Jaka jest nagroda za ten Airdrop? Za wykonanie minimum 2 zadań otrzymasz 24 TDN. Za wykonanie wszystkich zadań otrzymasz 36 TDN + 10 premii TDN. Nagroda za polecenie wynosi 6 TDN przy czym można zaprosić maksymalnie 750 osób.

Instrukcja TODAQ Airdrop

 • Zacznij wypełniać formularz zgłoszeniowy poprzez podanie swojego emaila oraz naszego jako osoby polecającej (otrzymasz wtedy dodatkowe 6 TDN): coininsiderpl@gmail.com
 • Dołącz do dwóch kanałów na telegramie TODAQ. (Obowiązkowe, +12 TDN)
 • Obserwuj TODAQ na Twitterze i podaj dalej ich tweet z tagami 3 znajomych (Obowiązkowe, +12 TDN)
 • Polub stronę TODAQ na Facebooku i udostępnij przypięty post. (Opcjonalnie, +6 TDN)
 • Zasubskrybuj TODAQ na YouTube (Opcjonalnie, +6 TDN)
 • Podaj swój adres portfela Ethereum (ERC20) w formularzu. Za wykonanie wszystkich zadań otrzymasz 36 TDN + 10 premii TDN.
 • Zapraszaj znajomych. Zarobicie po 6 tokenów TDN (~ 2 $) za każde polecenie
 • Dołącz do naszego kanału na telegramie by być na bieżąco z podobnymi akcjami promocyjnymi (Opcjonalnie)

Aktualizacja 2020-05-26:
Airdrop okazał się fałszywy. Tak to właśnie bywa z promocjami i ludźmi podszywającymi się pod realne projekty. Nie róbcie tych czynności… Zapraszamy Was do skorzystania z realnych i aktualnych airdropów z listy poniżej.

Dodatkowe Airdropy

Jeśli skorzystaliście z tego airdropu to zapraszamy również do prześledzenia naszego działu związanego z darmowymi kryptowalutami. Aktualnie airdropy, z których warto skorzystać:

Wybrane dla Ciebie:

 Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.