Airdrop: Darmowe kryptowaluty Stellar (XLM) od Keybase

Airdrop, czyli darmowe kryptowaluty, które są przyznawane osobom od projektów w zamian za wykonanie prostych czynności online. Z reguły jest to rejestracja, polubienie czegoś na facebooku czy twitterze oraz wiele innych zadań społecznościowych. Airdropów jest całe mnóstwo, codziennie pojawiają się nowe. Zazwyczaj 95% z nich okazuje się stratą czasu, jednakże na pozostałe 5% warto poświęcić kilka minut wolnego czasu. Piszemy o akcjach promocyjnych, które są najbardziej wiarygodne i zweryfikowane przez ludzi z branży. Dzisiaj przedstawiamy wam możliwość zbierania wcale nie małej ilości kryptowaluty Stellar (XLM) poprzez aplikację Keybase. Aktualna wartość przeznaczonych XLM do odebrania to ~45$ miesięcznie. Informacje poniżej, a instrukcja na samym dole, zapraszamy.

Czym jest Keybase?

Keybase to darmowa, bezpieczna alternatywa dla Slack, WhatsApp, Telegram i innych aplikacji do czatowania. Obsługuje grupy duże i małe, społeczności i zespoły. Wewnątrz Keybase wszystkie czaty są szyfrowane od końca do końca. Wyobraź sobie, że ktoś włamał się na serwery Slacka, ukradł i opublikował wiadomości Twojej firmy lub rodziny? To byłoby katastrofalne. Szyfrowanie Keybase uniemożliwia włamanie do chmury.

Ponieważ Keybase jest oparty na technologii klucza publicznego, może także rozumieć kryptowaluty. Wystarczy więc zainstalować aplikację i zarejestrować się, aby otrzymać bezpłatne Lumens.

Jak przebiega Airdrop i jakie są warunki by otrzymać XLM?

Stellar Development Foundation 15 listopada roześle 100 milionów lumenów, równo podzielonych między wszystkich kwalifikujących się użytkowników Keybase. Nie ma żadnych zobowiązań. SDF jest organizacją non-profit i chce je rozdawać. Keybase zwyczajnie w tym pośredniczy i to ułatwia.

100 mln XLM jest rozdzielane pomiędzy uczestnikami co miesiąc.

W sumie Keybase i SDF rozdają 2 miliardy Lumenów (około 154 milionów USD) przez następne 20 miesięcy. 15 dnia każdego miesiąca SDF jest nowa partia przydzielanych XLM, równo podzieloną między wszystkich.

Ci, którzy dołączą teraz, będą uczestniczyć w airdropie co miesiąc do końca jego trwania. Dzięki temu osoby, które dołączą wcześniej, otrzymają więcej.

Co zrobić by być zakwalifikowanym do podziału?

Musisz dołączyć do aplikacji Keybase, która jest bezpłatna i open source. Musisz udowodnić, że jesteś prawdziwym użytkownikiem odbierając SMS-a.

Musisz zweryfikować numer telefonu w kraju, który nie atakuje aplikacji fałszywymi kontami.

Aktualna lista dopuszczalnych krajów to: Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Belize, Bermudy, Boliwia, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chorwacja, Kostaryka, Dominikana, Ekwador, Salwador, Republika Cypryjska, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gujana Francuska, Niemcy, Grecja, Gwatemala, Gujana, Haiti, Honduras, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Japonia, Kenia, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Meksyk, Holandia, Nikaragua, Nigeria, Nowy Zelandia, Norwegia, Panama, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Republika Południowej Afryki, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Wenezuela.

Pierwsze rozdanie odbyło się 9 września na sumę 100 milionów lumenów. Kolejne rozdanie miało być 15 października, ale przesunęli ją na 15 listopada. Jeśli zakwalifikujesz się do zrzutu, otrzymasz swój Lumen w ciągu kilku dni od 15 listopada i tak co miesiąc.

Zaczynajmy:

 1. Zarejestruj się i pobierz aplikację: https://keybase.io/airdrop
 2. Zweryfikuj swój numer telefonu na KeyBase
 3. Następnie w aplikacji utwórz portfel i 2 paper wallety (Znajdziecie je klikając pierwszą ikonkę z prawej strony na dole ekranu. (Taki hamburger)
 4. Następnie klikając w – Devices dodaj paper wallet (zapiszcie sobie słowa mnemoniczne)
 5. Ustaw sobie hasło do logowania w zakładce – Your Account
 6. Po wykonaniu kroków powyżej przejdź do zakładki – Wallet
 7. U góry ekranu znajduje się rozwijane menu, kliknij i wybierz– join the airdrop, następnie kliknij – „see if you qualify”
 8. Czekaj na potwierdzenie zielonymi potwierdzeniami i kliknij zielony przycisk – become a lucky airdropee
 9. Jeśli chcesz być na bieżąco z podobnymi informacjami to dołącz do naszego kanału na telegramie

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

4 Comments

 • Destriker
  Posted 16 listopada 2019 23:13 0Likes

  Otrzymałem

  • CoiniInsider.pl
   Posted 16 listopada 2019 23:27 0Likes

   Super! Jeśli chciałbyś się odwdzięczyć symbolicznym tipem to tutaj jest nasz adres XLM:

   GCBSJXWM6RQTTKHCJMGVLTWEGWM7U75KZ6YWV5J6MUKLZ7BVNLRBD7OZ

   Miłego i polecamy się na przyszłość 😉

   • robert
    Posted 17 maja 2020 18:11 0Likes

    ten aidrop niesety nie dziala zrobilismy co trzeba 4 osoby w grupie i nikt nic nie dostał niesetyt – pozdrawiam

    • Marcin Podsiodło
     Posted 20 maja 2020 13:32 0Likes

     Dlatego warto być na naszym telegramie 😉

     Tam o wszystkim informujemy gdy dany airdrop się kończy lub zmienia warunki.

     Wystarczy być na bieżąco i będzie dobrze! 😉

     Miłego dnia, pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z pozostałych, aktualnych promocji.

Zostaw komentarz

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.