Airdrop: Darmowe kryptowaluty Cocos-BCX (COCOS)

Airdrop, czyli darmowe kryptowaluty które rozdawane są za wykonywanie prostych czynności online w celach promocyjnych. Airdropów jest całe mnóstwo, każdego dnia pojawiają się nowe. Niestety tylko 10% z nich okazuje się opłacalnymi, ponieważ reszta organizowana jest przez nowe projekty w fazie ICO, przez co szansa na uzyskanie darmowych kryptowaluty jest bardzo niska. Znamy taki przypadek, że po wykonaniu jednego airdropa, osoba po 2 latach miała na koncie kryptowaluty o wartości 5000zł. Wykonała jedynie tylko jedną akcje społecznościową, która okazała się być strzałem w dziesiątkę, Dzisiaj przedstawiamy Wam możliwość zgarnięcia kryptowaluty o nazwie COCOS. Istniejącego już projekt, który w poprzednim tygodniu został dodany na giełdę Binance.

Czym jest COCOS?

Całkiem świeży projekt Cocos-BCX, w pełni nosi nazwę: „Cocos BlockChain Expedition”. Jego celem jest stworzenie zintegrowanego środowiska dla wielu platform gamingowych, zapewniając deweloperom gier blockchain wygodę i kompletność w tworzeniu gier. Ich celem jest także zapewniać użytkownikom zupełnie nowe wrażenia z gry, a co najciekawsze, wszystkie zasoby uzyskane w grach są w całości własnością użytkowników. Wszystko funkcjonuje na blockchainie Ethereum. COCOS jest od niedawna przedmiotem obrotu na Binance.

Jak wykonać Airdrop od COCOS?

Jedyne co potrzebujemy to: rejestracja, telegram oraz email. Weryfikacja nie jest wymagana. Wypłacać COCOS można od minimalnie 200 sztuk na adres portfela Ethereum erc20. Wypłata zajmuje około 14 dni od jej zlecenia.

  1. Zarejestruj się w Cocos-BCX Airdrop, tworząc konto z tego linku. (otrzymasz +80 COCOS)
  2. Zweryfikuj swojego meila i zaloguj się na swoje konto.
  3. Daj gwiazdkę dla Cocos-BCX na GitHub lub wykonaj inne akcje społecznościowe. (+20 COCOS)
  4. Zweryfikuj swoje konto na Telegramie. (Obowiązkowe)
  5. Uzupełnij swój adres portfela Ethereum erc20 (nie giełdowy)
  6. Zdobywaj dodatkowe tokeny COCOS, wykonując codzienne „checki” i inne codzienne zadania. Po zaglądaniu na konto przez 7 dni z rzędu użytkownicy mogą zdobywać 100 punktów za każde kolejne codzienne zalogowanie. (opcjonalny)
  7. Udostępniaj swój link polecający, aby zdobyć 50 punktów za każde polecenie, które następnie są przeliczane na COCOS. (zanim zaczniesz, musisz zweryfikować swoje konto na telegramie)
  8. Jeśli chcesz otrzymywać alerty o najnowszych i zweryfikowanych przez nas airdropach dołącz do naszego kanału na telegramie. (opcjonalne)

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.