Airdrop: Blockchain Poland (BCP), polski projekt notowany na BitBay rozdaje swoje tokeny

Airdrop od Blockchain Poland (BCP) to kolejna okazja pozwalająca zebrać darmowe kryptowaluty. Blockchain Poland to firma, która 29 stycznia 2019 roku weszła na giełdę BitBay ze swoim tokenem BCP. Od tego czasu aktywnie pracuje nad projektami VetChain oraz LeaseCoin. Równocześnie nawiązała współpracę z licznymi, kluczowymi dla rozwoju Spółki partnerami biznesowymi m.in. z Politechniką Warszawską, Coxi.io, firmą Dianet, Kanga.Exchange, Wortmann AG czy ostatnio ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego.

Blockchain Poland rozwija się i nikt tego nie widzi?!

W dniu 14.08.br firma wypuściła swój pierwszy produkt, który jest „corem” całego przedsięwzięcia – platformę bcp24.io. Platforma oferuje wiele funkcjonalności, a najważniejszą jej funkcją jest to, że jest inkubatorem dla projektów blockchainowych. Jak powiedział nam sam prezes spółki Krzysztof Skrok uważa, że platforma stanie się inkubatorem 3.0. Kolejną ciekawą rzeczą jaką oferuje nam platforma jest to bezpieczny portfel kryptowalutowy. Obecnie dla BCP i VetChain. Wkrótce dla LeaseCoin, a niebawem firma planuje dodać kolejne kryptowaluty do portfela. Pozostałe ciekawe funkcje to m.in.: możliwość założenia lokaty terminowej, kantor wymiany walut, możliwość zapoznania się z projektami oraz wspierania ich, dostęp do wybranych materiałów związanych z projektami oraz działalnością firmy. Mimo tego, że dużo nie słyszeliśmy o firmie Blockchain Poland w ostatnich miesiącach to teraz widzimy efekty jej pracy.

Airdrop BCP – co należy zrobić by je otrzymać?

To co was zainteresuje to fakt, że z okazji uruchomienia platformy firma rozdaje 3.000.000 tokenów BCP w formie Airdropu. Jeśli śledzicie nasze informacje o airdropach to wiecie, że publikujemy tylko te najbardziej zaufane oraz opłacalne.Śpieszcie się, bo pula jest ograniczona. AirDrop trwa do 14.09.2019 lub wyczerpania przeznaczonej puli tokenów, w zależności co pierwsze nastąpi.

  • 150 BCP otrzymasz za rejestrację i weryfikację: Zarejestruj się z tego linku polecającego
  • 150 BCP otrzymasz za każdą poleconą osobę przy użyciu reflinka
  • 50 BCP otrzymasz za aktywność pod postem na facebooku typu like, komentarz oraz udostępnienie

Masz pytania? Napisz do nas na naszych social mediach i pytaj śmiało! Z przyjemnością udzielimy Ci pomocy.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=K_cY8Iv03ik&feature=youtu.be”]
Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.