Airdrop: Binance uruchamia staking STRATIS’a i rozdaje 50.000 STRAT

Binance coraz częściej pozytywnie nas zaskakuje. Ostatnio bardzo popularna stała się airdropowa metoda stakingowa i z tego powodu giełda uruchamia nowe możliwości w których rozdaje kryptowaluty wybranego projektu. Tym razem do grona coinów, które można stakować trafił renomowany projekt STRATIS (STRAT). Staking to alternatywa dla miningu. Proof of Stake (PoS) – metoda, która pozwala na otrzymywanie nagród za trzymanie coinów na protfelu. Airdrop stakingowy od Binance własnie polega na tym samym, czyli na trzymaniu określonej kryptowaluty na ich portfelu przez określony czas by otrzymać z tego tytułu nagrodę.

Binance udostępnia już swój airdrop stakingowy dla wybranych projektów: NEO, Ontology, VeChain, Tron, Stellar, Komodo, Algorand oraz Qtum. O stakowaniu Stellara (XLM) możecie poczytać u nas pod tym linkiem. Binance zwyczajnie dzieli się swoim zyskiem. Ogłosili, że zarobili 50.000 STRAT czyli aktualnie równowartość około 25.000 USD z tytułu ich stakingu i tyle właśnie przeznaczają na rozdanie wśród swoich użytkowników.

Jak to będzie przebiegać?

Przede wszystkim żeby być zakwalifikowanym do podziału nagrody, należy posiadać na portfelu giełdowym minimalnie 2 STRAT. Codziennie od 3 sierpnia 2019 roku o północy będą robione snapshoty, czyli będą zapisywane salda stratisa użytkowników zakwalifikowanych do podziału zysku. Według oficjalnego ogłoszenia giełdy, pierwsza dystrybucja nagród w STRAT odbędzie się 1 września 2019 roku przy czym nagrody STRAT są obliczane codziennie i wypłacane co miesiąc. Dystrybucje zostaną zakończone przed 5 dniem każdego miesiąca. Wystarczy przelać swoje stratisy na Binance, potrzymać do pierwszej dystrybucji, która odbędzie się 1 września 2019 roku i osobiście ocenić czy jest to dla Ciebie opłacalne, czy jednak nie ;). My już stake’ujemy Stellara (XLM), a teraz właśnie przelewamy sobie nasze Stratisy. Coraz bardziej nam się podoba funkcjonalność i lojalność giełdy Binance wobec użytkowników.

Aktualna cena STRAT to  . Jego volumen wynosi , a kapitalizacja kształtuje się na poziomie . Cena w ciągu ostatnich 24h zmieniła się o .

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.