Airdrop: Binance ma do rozdania 9,5 mln Stellarów (XLM)

Airdrop, który organizuje Binance, polega na przyznawaniu użytkownikom odpowiedniej ilości XLM w zamian za trzymanie Stellarów na portfelu giełdowym. Binance oświadcza, że 9.5 mln XLM (około 881 tys. USD w chwili pisania artykułu) zostanie rozdystrybuowane między hodlerami XLM. Giełda dodaje, że jest to jej zysk ze stakowania tej kryptowaluty i w ramach wdzięczności za lojalność użytkowników postanowiła się nim podzielić. Co więc należy zrobić by otrzymywać nagrody za trzymanie XLM na Binance?

Proof of stake (PoS) to alternatywa dla miningu. Otrzymujemy kryptowalutę z tytułu trzymania jej na portfelu. Binance, jak już na początku wspomnieliśmy, zarobiło na stakingu 9.5 mln Stellarów i teraz chce je rozdać swoim użytkownikom. Co ciekawe, teraz XLM to nie jedyna opcja dla hodlerów na Binance. Mamy również opcje stakowania NEO, ONT, TRON oraz VeChain. Posiadacze kryptowalut NEO otrzymują NeoGas, za trzymanie ONT otrzymuje się Ontology Gas, za TRON nagrodą są tokeny BTT, a za VeChain inwestorzy otrzymują VTHO.

Jak to będzie wyglądało w przypadku Stellar (XLM)?

Cała akcja potrwa ponad 43 dni, rozpoczyna się 20.07.2019, a kończy się 01.09.2019. Binance będzie robiło codziennie o północy snapshoty waszych sald Stellara. Cały ten proces jest po to, by można było obliczyć nagrodę dla każdego z osobna. Nagroda będzie przyznawana na podstawie wyliczonej średniej z 40 dni. Pierwsze rozesłanie nagród będzie miało miejsce 1 września 2019 roku. Co najważniejsze, by zostać zakwalifikowanym do podziału nagrody należy posiadać i trzymać przez okres trwania airdropa minimalnie 10 XLM. By być zakwalifikowanym do pierwszej dystrybucji nagrody, należy uzupełnić swoje salda XLM do dnia 21 lipca. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które trzymają swoje Stellary na portfelach nic z nimi nie robiąc. Przez ponad miesiąc mogą same na siebie pracować na giełdzie Binance. My na pewno z tego skorzystamy 😉 Jeśli masz pytania, pisz do nas na naszych social mediach.

Aktualna cena XLM to $ 0.385691 . Jego volumen wynosi $ 1.40 B, a kapitalizacja kształtuje się na poziomie $ 8.69 B. Cena w ciągu ostatnich 24h zmieniła się o -3.89%.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

1 Comment

  • Marek
    Posted 23 lipca 2019 00:07 0Likes

    Proszę o inne materiały.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.