Airdrop: Aplikacja Luno rozdaje 15 EURO w BTC oraz 15 EURO za polecenie

Aplikacja Luno to inaczej mobilny portfel kryptowalut dzięki któremu możemy szybko kupić, sprzedać oraz śledzić swoje ulubione kryptowaluty. Luno jest zaufaną platformą, która działa od 2013 roku. Za jej pośrednictwem dokonano już transakcji na 8 mld USD, korzystają z niej ludzie z ponad 40 różnych krajów. Ostatnio pojawiła się informacja o promocji, dzięki której użytkownicy mogą zdobyć 15 Euro w Bitcoinie oraz dodatkowe 15 Euro za polecenie aplikacji.

Aplikacja Luno: 15 Euro w BTC + 15 Euro ref

Żeby otrzymać bonus, należy zarejestrować się, zweryfikować, wpisać kod polecający(bez niego promocja nie działa) oraz zakupić Bitcoina za min. 15 euro. Transakcji można dokonać kartą lub przelewem. Wszystko przebiega bardzo sprawnie, przejrzyście i łatwo. Po wszystkim, w aplikacji pojawi się nam swój własny kod polecający. Jeśli twoi znajomi go użyją, zarówno oni jak i Ty otrzymacie dodatkowe 15 Euro w BTC. Weryfikacja wymaga od nas zdjęcia któregoś z dokumentów oraz selfie z nim. My użyliśmy dokumentu prawa jazdy. Możemy to zrobić klikając w zakładkę Profile>Settings lub bezpośrednio klikając na kupno Bitcoina.

Podsumowując: korzystając z tej promocji, kupując bitcoina za 15 euro otrzymujesz Bitcoina o wartości 30 euro. Polecając zarabiasz dodatkowe 15 euro w BTC za każdą zaproszoną osobę.

Sama aplikacja daje nam także możliwość przeglądania najważniejszych wiadomości z portali kryptowalutowych oraz ustawiania alertów, czyli powiadomień cenowych wybranych kryptowalut.

Instrukcja:

  1. Pobierz aplikację Luno na swój telefon oraz zarejestruj się z z tego linku.
  2. Potwierdzamy swojego meila oraz numer telefonu
  3. Przechodzimy w zakładkę Rewards i wpisujemy kod: B3YFR4 (bez niego promocja nie zadziała)
  4. Weryfikujemy swoją tożsamość poprzez kliknięcie w „buy bitcoin” lub Profile>Settings i Verification. (Zajmuje to do 2 dni robocznych, ale w naszym wypadku trwało to 10 minut)
  5. Kupujemy Bitcoina klikając „Own amount” i wpisujemy 15 Euro. Płatności możemy dokonać kartą płatniczą bądź przelewem.
  6. Gdy już kupimy Bitcoina o wartości 15 euro, otrzymujemy automatycznie dodatkowe 15 euro na nasze konto.
  7. Wszystko możemy sobie wypłacić na nasz adres BTC lub na konto bankowe.
  8. Można polecać i zarabiać 15 euro od zaproszonej osoby.
  9. Opcjonalnie: Dołącz do naszego kanału na telegramie by być na bieżąco z podobnymi promocjami ze świata kryptowalut.

W razie jakichkolwiek pytań, kontaktować się z nami można przez facebooka, sekcję komentarzy poniżej lub emeila: kontakt@coininsider.pl

Aktualizacja:

Nasz kod powyżej jest kodem, który na 100% wymaga od nas zakupu BTC za minimalnie 15 euro. Piszemy o tym, ponieważ od niedawna, niektóre, nowe konta by korzystać z opcji polecania mogą mieć wymóg transakcji na min. 250 euro. Tak już jest, że linki polecające są przyznawane losowo, raz na 15 euro, a raz na 250 euro. Przed poleceniem kantoru swoim znajomym upewnijcie się ile wymaga wasz link polecający. Jest to napisane na aplikacji, wystarczy wejść w zakładkę Rewards, kliknąć w „Invite friends” oraz share np. na facebooku. Wtedy pojawi się nam post do udostępniania, w którym będziemy mieli napisane na jaką kwotę jest nasz link polecający. Nie wiemy od czego dokładnie to zależy, ale tak czy inaczej, promocja działa cały czas automatycznie. Pamiętajcie, że nasz kod wymaga od Was transakcji na minimalnie 15 euro, nie na 250! Życzymy powodzenia w zarabianiu i szczęśliwego trafu na ten lepszy kod 😉

Aktualizacja 23.12.2019:

Wszystkie kody zostały zmienione na wymóg transakcji 250 euro. Koniec świątecznej promocji na bardzo fajnych warunkach. Gratulujemy wszystkim, którzy wiedzą, że za takie promocje trzeba brać się od razu i skorzystali maksymalnie ;).

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.